مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
13 تیر 1402

آغاز پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون استادمحور در دانشگاه صنعتی دزفول

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از آغاز پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون به شیوه استاد محور در این دانشگاه خبر داد.

دکتر نعمت طهماسبی با اشاره به آغاز پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) در مقطع کارشناسی ارشد به شیوه استادمحور برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اظهار کرد: دانشجویان داوطلب باید در دوره کارشناسی پیوسته حداقل در مدت هشت نیمسال تحصیلی و حداکثر تا ۳۱ شهریورماه فارغ‌التحصیل شوند. این دانشجویان پس از گذراندن شش نیمسال باید از نظر میانگین کل معدل جزو ۲۰ تا ۳۰ درصد برتر دانشجویان هم‌ورودی خود باشند.

وی ادامه داد: این فراخوان شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته‌ای که سال‌های قبل فارغ‌التحصیل شده‌اند، نیست.

طهماسبی با بیان اینکه پذیرش در رشته‌های تحصیلی مرتبط به رشته دوره کارشناسی، بر اساس تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان‌پذیر است، گفت: این شیوه از پذیرش در رشته‌های مهندسی برق، عمران، فیزیک و مهندسی معماری انجام می‌شود.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام، مدارک مورد نیاز را که در سایت دانشگاه به نشانی jsu.ac.ir بارگزاری شده است، با پست به نشانی دانشگاه ارسال کنند. اسامی پذیرفته‌شدگان نیمه اول شهریورماه ۱۴۰۲ اعلام خواهد شد./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید