مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
9 خرداد 1403

آیا پاپی زاده مرحله آخر را هم پشت سر خواهد گذاشت!؟

چند اپیزود در مورد اتفاق عجیب امروز مجلس شورای اسلامی

اپیزود نخست: نماینده دزفول: اعتراض به انتخابات و شمارش مجدد آرا

در حالی انتخابات هیات رییسه مجلس روز گذشته به پایان رسید و مجلس دوازدهم ۱۲ عضو هیات رییسه خود را شناخت که یکباره با اعتراض برخی کاندیدا به آرا، همه چیز در هاله ای از ابهام ماند. شمارش مجدد آرا!

اپیزود دوم: اقتدار و حق طلبی در روز نخست مجلس

مجلس در روز دوم بعد از افتتاحیه به شمارش مجدد آرا پرداخت و پافشاری عباس پاپی زاده نماینده دزفول نتیجه داد. رای اکبر رنجبر زاده و عباس پاپی زاده در بازشماری مجدد مساوی شد و کار به قرعه کشی کشید، قرعه کشی که باعث حذف رنجبر زاده شد و نماینده دزفول را بر کرسی دبیری هیات رییسه مجلس نشاند.

اپیزود سوم: بازشماری آرا تیتر یک اخبار سیاسی کشور

بازشماری آرا و راه یابی عباس پاپی زاده به هیات رییسه مجلس، تیتر یک خبرگزاری های رسمی کشور شد. از خبرگزاری ایرنا، ایلنا، ایسنا، خبرآنلاین، خبرفوری و انتخاب گرفته تا خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استانی.

اپیزود چهارم: بی سابقه در مجلس، بی سابقه در دزفول

در مجلس شورای اسلامی بی سابقه بود که پس از شمارش و اتمام رای گیری و قسم خوردن ۱۲ عضو هیات رییسه، شمارش مجدد صورت بگیرد و فقط یک عضو تغییر کند و آن هم نماینده دزفول باشد. در دزفول هم بی سابقه است که نماینده اش به هیات رییسه راه یابد.

اپیزود پنجم: قسم برای یک نفر!

آیا پاپی زاده مرحله آخر را هم پشت سر خواهد گذاشت!؟

حالا باید دید فردا مجلس آماده قسم خوردن عباس پاپی زاده می شود!؟ و این نخستین بار است که مراسم قسم خوردن هیات رییسه فقط برای یک نفر انجام می شود.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید