مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
26 مهر 1399

استقبال و حمایت تمام قد عشایر کشور از انتصاب عباس پاپی زاده

به گزارش تی بین، رییس کانون ایلات و عشایر استان های اصفهان، خوزستان، و برخی از عشایر و ایلات ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و همدان با درج بیانیه ای، حمایت خود را از انتصاب عباس پاپی زاده به سمت رییس سازمان امور عشایر کشور اعلام کرده و از وزیر جهاد کشاورزی بخاطر انتصاب فرزندی از عشایر، تقدیر کردند.

بیانیه و یادداشت برخی از روسای کانون ایلات و عشایر به شرح زیر است؛
 
«جناب دکترخاوازی-وزیرمحترم جهادکشاورزی کشور
باسلام ودعای خیر
امروزه جامعه عشایری نقش های پیداوپنهانی درراستای حفظ وپیشبردنظام ودفاع از ارزش ها ایفا می کنندوتوانمندیهای این جامعه اززمان حدوث اسلام تاامروز روزبه روز قوی ترشده است.
جامعه عشایری دررشداقتصادی کشوروتوسعه آن خصوصادربخش کشاورزی ودامداری نقش قابل توجهی داشته است.
عشایرمیراث داران وحافظان مواریث کهن؛آداب ورسوم وسنن کشور ودایره المعارف فرهنگ ماهستندوبه دلیل سازگاری بالای عشایربامحیط زیست وداشتن کمترین خسارتها وبیشترین نفع می توان آنهارا پرچم داران حفظ محیط زیست دانست.
انتصاب جناب دکترپاپی زاده بعنوان رییس امورعشایرکشورنشان ازدرایت وبینش والای حضرتعالی می باشدکه بحمدلله فردی شجاع؛شریف ودوستدارعشایرکشوروازدلسوزان نظام وملت دراین جایگاه منصوب گردید.
ضمن تقدیروتشکرفراوان ازمساعی آن مقام محترم این انتصاب پرازخیروبرکت رابه تمام جامعه عشایری کشورتبریک وتهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم درسایه الطاف الهی تندرست وشادکام باشید.
 
بااحترام
حاج کثیرحمیدی-رییس کانون ایلات وعشایراستان خوزستان»
 
«از شنیدن خبری که وزیر محترم جهاد کشاورزی، با درایت و دانش ، دکتر عباس پاپی زاده را به عنوان ریاست سازمان امور عشایر کشور منصوب کرده بودند خوشحال شدیم
و با توجه به اینکه دکتر پاپی زاده عشایر زاده ایست که درد و رنج عشایر را درک کرده است ،دانستیم که بهترین گزینه برای این سمت انتخاب شده است و منتظر خدمات بیش از پیش ایشان به عشایر کشور بودیم و هستیم.
اما متاسفانه عده ای از حضرات، به هر دلیلی قصد دارند تا فرصت خدمتگزاری این فرد عشایر زاده را به جامعه ی عشایری کشور، از ایشان سلب کنند و وزیر محترم را تحت فشار قرار داده اند تا حکم صادر شده را باطل کند.
لذا ما عشایر استان اصفهان، با توجه به حسن انتخاب وزیر محترم جهاد کشاورزی و با توجه به توانائی های دکتر پاپی زاده در امر خدمت به مردم و علی الخصوص عشایر کشور، خواستاریم که دکتر پاپی زاده به ریاست امور عشایر کشور منصوب گردد تا دردها و رنج های عشایری کشورمان بهتر التیام گیرند.
همچنان منتظر تصمیم گیری درست وزیر محترم جهاد کشاورزی، و مداخله ، دفاع و پشتیبانی  تمامی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی  استان ها و شهرستان های عشایر نشین کشور  و همچنین روئسای کانون های ایلات و عشایر تمامی استان های کشور از دکتر پاپی زاده هستیم.
 
غلامعلی آسترکی
رئیس کانون ایلات ، عشایر و اقوام استان اصفهان
معاونین و اعضای کانون ایلات، عشایر و اقوام استان اصفهان»
 
«بیانیه تقدیر و تبریک جامعه ی عشایر چهار محال و بختیاری از انتخاب پاپی زاده به عنوان رئیس سازمان عشایر ایران
 
به گزارش زردکوه، جمع کثیری از اقشار مختلف جامعه ی عشایری استان چهارمحال و بختیاری شامل اقوام چهار محالی، ترک قشقایی، بختیاری و دیگر اقوام عزیز عشایر  با صدور بیانیه ای ضمن تقدیر از وزیر محترم جهاد کشاورزی بابت انتخاب شایسته ی یکی از فرزندان متعهد، جهادی و انقلابی زاگرس به ریاست سازمان امور عشایر کشور ، ضمن آرزوی موفقیت و البته حمایت همه جانبه از دکتر عباس پاپی زاده برای وی در سمت جدید آرزوی توفیقات روزافزون داشتند.
در این بیانیه آمده است : عملکرد درخشان دکتر پاپی زاده در سمت های مختلف و ارتباط شایسته، صادقانه و دلسوزانه با جامعه ی عشایری از نکات بارز این انتخاب هوشمندانه است که باعث جرقه های امید در دل جامعه ی زحمتکش عشایر شده است.»
«جناب آقای دکتر پاپی زاده انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان رئیس سازمان امورعشایر ایران تبریک عرض می نماییم.
 
رجای واثق داریم حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله بار گرانی از تجربه ، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش، خواهد گردید.دوام توفیقات و سلامت حضرتعالی را از خدای منان مسالت داریم.
جمعی از عشایر استان ایلام»
 
«بسمه تعالی
آرزویی که به تحقق پیوست
محضر مبارک بزرگ زاده عشایر، جناب دکتر پاپی زاده
سلام علیکم
از خبر انتصابتان به ریاست امور عشایر کشور که برای اولین بار در طول تاریخ عشایر زاده ای دردآشنا را که خود درد عشایر را لمس کرده و می داند از طریق وزیر با تدبیر و اندیشمند جهاد کشاورزی جناب دکتر خاوازی به این مهم دست یافت، اینجانب امان علی کریمی زاده مدیر اجرایی مجمع خیرین سلامت شهرستان لنده ازطرف خود و کل ایلات و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد  بویژه  عشایر ایل سترگ طیبی ضمن تشکر وافر از این حسن انتخاب میمون و مبارک یقین داریم که با  این انتخاب و مدیریت جدید جناب دکتر پاپی زاده، وضع عشایر کشور دگرگون خواهد شد. از ایزد منان ترقی و تعالی روز افزون برای جناب دکتر خاوازی وزیر محترم جهاد کشاورزی که کار را به کاردان سپرد و همچنین جناب دکتر پاپی زاده درد شناس عشایر دراین مسؤلیت مهم بتواند برای
همتباران عشایری خود بیش از پیش خدمت نماید و موجب تغییر و تحول شگرف در زندگی عشایر گردد انشاءالله
من الله التوفیق
امانعلی کریمی زاده
به نمایندگی از عشایر گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد»
 
«بسمه تعالی
برادرگرامی ؛جناب آقای دکتر پاپی زاده
انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به سمت ریاست  امور عشایر کشور که نشان از توانمندی شما در عرصه های مختلف مدیریتی دارد، صمیمانه به شما،مردم شریف دزفول  تبریک و تهنیت عرض نموده و اميدوارم با عنايات  خداوند رحمان در اين مسئوليت جديد موفق و پيروز باشید.
 
عشایرطایفه عبدالوند منطقه ززوماهرو استان لرستان»
 
«بسمه تعالی
 
برادرگرامی ؛
جناب آقای دکتر پاپی زاده
انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به سمت ریاست  امور عشایر کشور که نشان از توانمندی شما در عرصه های مختلف مدیریتی دارد، صمیمانه به شما،مردم شریف دزفول  تبریک و تهنیت عرض نموده و اميدوارم با عنايات  خداوند رحمان در اين مسئوليت جديد موفق و پيروز باشید.
عشایرطایفه عبدالوند منطقه ززوماهرو استان لرستان»
 
«جناب آقای مهندس پاپی زاده
انتصاب شایسته حضرتعالی بعنوان ریاست امورعشایر ایران تبریک وتهنیت عرض می نماییم.
امید است که حضور شما در این مسئولیت بعنوان خادمی صدیق و ولایت مدار با کوله باری از تجربه بویژه درحوزه قانونگذاری وهمچنین فعالیت های اجرایی درجهادکشاورزی ؛ نوید بخش آینده ای روشن برای مجموعه امورعشایر وعشایر ساکن درمناطق مختلف ایران ازهرقوم ونژادی باشد.
دوام توفیقات روز افزون شما برادرگرامی  را از خداوندمنان خواستاریم.
عشایرمنطقه هفت چشمه و خوشکاخوره تازناب نهاونداستان همدان»

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید