مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
26 آذر 1402

افزایش آلودگی هوای تهران از سه شنبه

طبق پیش بینی هواشناسی استان تهران، از سه شنبه بعدازظهر به تدریج با استقرار هوای پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه تا پنج شنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و انباشت آلاینده ها به ویژه ذرات p.m2.5 و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.
فارس: طبق پیش بینی هواشناسی استان تهران، از سه شنبه با استقرار هوای پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه، انباشت آلاینده و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

بر اساس داده‌های هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان طی امروز اسمانی صاف تا قسمتی ابری و استقرار جوی پایدار بر روی استان و انباشت تدریجی آلاینده ها و غبار محلی و کاهش کیفیت هوا به ویژه در مناطق پر تردد شهری در نیمه جنوبی و مراکز شهری پیش بینی می‌شود.

روز دوشنبه تا صبح سه شنبه با عبور از امواج از تراز میانی جو، بروز ناپایداری در سطح استان، افزایش ابر و افزایش باد و احتمال وزش باد شدید، افزایش کیفیت هوا و در ارتفاعات بالادست به ویژه ارتفاعات شمال شرق، بارش پراکنده برف مورد انتظار است.

از سه شنبه بعدازظهر به تدریج با استقرار هوای پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه تا پنج شنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و انباشت آلاینده ها به ویژه ذرات p.m2.5 و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید