مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
1 آذر 1402

الحشدالشعبی: در پی حمله آمریکا به پایگاه‌هایمان هشت نفر به شهادت رسیده و چهار تن زخمی شدند / ما به دستورات فرمانده کل نیروهای مسلح پایبندیم

الحشد الشعبی عراق بیانیه‌ای را در خصوص حملات آمریکا به تعدادی از پایگاه‌های این سازمان منتشر کرد.  الحشد الشعبی در بیانیه خود تصریح کرد: در بامداد امروز (چهارشنبه) تعدادی از پایگاه‌ها در معرض تجاوز‌های آمریکایی قرار گرفت که در پی آن هشت نفر به شهادت رسیده و چهار تن زخمی شدند.
ایسنا: الحشد الشعبی عراق بیانیه‌ای را در خصوص حملات آمریکا به تعدادی از پایگاه‌های این سازمان منتشر کرد.

 الحشد الشعبی در بیانیه خود تصریح کرد: در بامداد امروز (چهارشنبه) تعدادی از پایگاه‌ها در معرض تجاوزهای آمریکایی قرار گرفت که در پی آن هشت نفر به شهادت رسیده و چهار تن زخمی شدند.

بیشتر بدانید

یک منبع امنیتی امروز (چهارشنبه) به خبرگزاری شفق نیوز گفت: بامداد امروز پهپادی آمریکایی مقرهای الحشد الشعبی در منطقه السعیدات در جرف الصخر (النصر) را بمباران کردند.

از زمان شروع عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین و همچنین حملات گسترده رژیم صهیونیستی به غزه و کشتار مردم فلسطین، گروه‌های مقاومت در حمایت از فلسطین پایگاه‌های آمریکا در عراق و سوریه را بارها هدف قرار داده‌اند.

در ادامه بیانیه الحشدالشعبی آمده است: در این حملات، همچنین فرماندهی عملیات الجزیره در حوزه استحفاظی جرف النصر در شمال بابل هدف قرار گرفت و این حمله نیروهای مبارز و قهرمان ما را در هنگام انجام وظیف ملی و مقدسشان هدف قرار داد. ما به خانواده‌های شهداء صمیمانه تسلیت می‌گوییم و برای مجروحان آرزوی بهبودی هرچه‌سریع‌تر داریم.

الحشدالشعبی تاکید کرد: ما این حملات خصمانه را که نقض فاحش حاکمیت عراق است، به شدت محکوم و تقبیح می‌کنیم. سازمان الحشد الشعبی مجدداً بر پایبندی کامل خود به دستورات فرمانده کل نیروهای مسلح به عنوان اینکه بخشی از نظام امنیتی و نظامی و دفاعی عراق است تاکید می‌کند و ما در انجام هیچ وظیفه‌ای در راستای دفاع از عراق و حاکمیت آن تردید نخواهیم کرد./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید