مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
9 مرداد 1401

انهدام باند آدم‌ربایی در شیراز و رهایی گروگان ۱۶ ساله

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس با اشاره به انهدام یک باند آدم ربایی و رهایی گروگان ۱۶ ساله در شیراز، گفت: در نتیجه همکاری انتظامی – قضایی ۵ نفر از عوامل اصلی این باند با اقدام به موقع پلیس آگاهی استان فارس دستگیر شدند.

به گزارش از روابط عمومی دادگستری فارس؛ سید مصطفی بحرینی یکشنبه در این باره افزود: با اقدامات فنی ‌و پلیسی و نظارت مستقیم معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی شیراز پس از شناسایی محل اختفا آدم ربایان، گروگان ۱۶ ساله در سلامت کامل آزاد شد.

وی با بیان اینکه آدم ربایان مسلح به سلاح گرم و سرد بودند و دستگیری آنان با درگیری مسلحانه همراه بود، گفت: آدم ربایان در ازای آزادی گروگان، تقاضای معادل ۵۰ میلیارد ریال رمز ارز کرده بودند.

این مقام قضایی استان با تقدیر از حضور میدانی فرمانده انتظامی استان و هدایت مستقیم عملیات آزاد سازی گروگان گفت: انتظار عمومی‌ از مجموعه قضایی و انتظامی همکاری متقابل و تعامل در راستای برقراری  امنیت است که این همکاری و هماهنگی بین دو مجموعه در اوج خود قرار دارد.

وی در پایان از تشکیل پرونده قضایی برای آدم ربایان و ارجاع به شعبه تخصصی خبر  داد و تصریح کرد: پرونده این باند آدم ربایی در دادسرا به صورت ویژه و در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد./ایرنا

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید