مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
13 آذر 1400

اهواز؛ اشغال و دیوارکشی رسمی خیابان اصلی بیمارستان آریا!

مدتی است که تحت عنوان احداث پارکینگ در خیابان حجت زاده – تقاطع خیابان ۱۷ شرقی کیانپارس(روبروی دیوار غربی شرکت مخابرات خوزستان) از سوی صاحب ملک اقدام به دیوارکشی شده به گونه ای که نصف عرض خیابان در ورودی اورژانس بیمارستان آریا کاملا مسدود شده است.

به گزارش تی بین به نقل از اقتصاد بومی؛ از آنجایی که این بخش از خیابان در مسیر درب اصلی بیمارستان آریا قرار گرفته و همجوار آن هم یک مجتمع ۵۶ واحدی قرار گرفته عملا این منطقه همیشه در شرایط پرترافیک و آماده برای یک حادثه تلخ شده است!
در چنین شرایطی مجوز احداث این دیوار در زیر چشم شهرداری منطقه ۲ اهواز چگونه می تواند توجیه داشته باشد؟
یقینا این نوع مهندسی نامطلوب فقط می تواند جان مردم را به خطر بیاندازد.بویژه اینکه این منطقه دقیقا در پشت بازار مرو واقع شده و مسیری شلوغ منتهی به بازار مذکور است.
حال جای سوال است که؛ این چه حقی است که اختصاصا باید به مالک این زمین داده شود ولی در همان حال هرلحظه باید جان رهگذران و بیماران اورژانسی و همچنین  مال مردم و عابران و ساکنان محلی بخت برگشته به خطر بیفتد؟
اگر به فروض این گزارش دسترسی خیابان مذکور به پمپ بنزین و ورودی به پل را هم در نظر بگیریم ، ملاحظه می شود که شهرداری منطقه ۲ و راهنمایی رانندگی می بایستی در حذف این دیوار که حقوق عمومی جامعه را از بین برده و خطر را برایشان درکمین نهاده به جد عمل نموده و آن را تخریب نمایند و مسیر را به حالت اولیه بازگردانند.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید