مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
13 مهر 1402

برخورد جدی با اقدام غیرقانونی سرباز وظیفه متخلف اعمال شد

مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان از صدور دستور پیگیری ویژه فرمانده انتظامی این استان در پی انتشار کلیپ رفتار غیرقانونی یک سرباز وظیفه متخلف با یک متهم در کلانتری، خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، به محض اطلاع از وقوع رفتار غیرقانونی با متهم در یکی از کلانتری‌ها، دستور لازم برای انجام تحقیقات و بررسی موضوع توسط فرمانده انتظامی این استان صادر شد.

بر پایه خبر مرکز اطلاع رسانی پلیس، تیمی از بازرسی انتظامی سیستان و بلوچستان مامور به رسیدگی شد که ضمن بازداشت افراد متخلف اعم از سرباز وظیفه و عوامل نظارتی وقت کلانتری که ترک فعل کرده اند، تحقیقات در حال انجام شدن و به محض تکمیل آن به مرجع قضایی معرفی خواهند شد.

در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس همچنین ضمن عذرخواهی از شهروندان به لحاظ جریحه‌دار شدن احساسات عمومی، تاکید شده پلیس در طول شبانه روز از هیچ گونه تلاشی برای امنیت شهروندان دریغ نمی‌کند و رعایت حقوق شهروندان را جزو اولویت و خط قرمز حدود اجرای ماموریت می‌داند، بر این اساس دلجویی از این شهروند هرچند که به عنوان متهم به سرقت دستگیر شده بود در دستور کار قرار گرفت./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید