مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
7 شهریور 1401

بهره‌برداری از ۷ پروژه در شرکت فولاد خوزستان

معاون برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان از بهره‌برداری از ۷ پروژه عمومی و پشتیبانی شرکت فولاد خوزستان همزمان با فرا رسیدن هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با هدف پایداری تولید، بهینه سازی، افزایش ظرفیت عمومی و … اجرایی شده‌اند.

میثم شهنیانی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت در شرکت فولاد خوزستان اظهار کرد: راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان تولید پایدار و با کیفیت جهانی با در نظر گرفتن مولفه‌های زیست محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی است و در این زمینه ۷ پروژه عمومی و پشتیبانی شرکت فولاد خوزستان در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این پروژه‌ها در چارچوب طرح‌های اصلی شرکت فولاد خوزستان و به منظور پایداری تولید، بهینه سازی، افزایش ظرفیت عمومی و پشتیبانی، مسایل زیست محیطی، ساختمانی، مسئولیت‌های اجتماعی و لجستیک با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان اجرا شده‌اند.

شهنیانی در خصوص پروژه‌های اجرا شده عنوان کرد: این طرح‌ها شامل پروژه غبارگیر ۲۰-۰۵، اجرای سیستم مه پاش در خروجی دی‌بین و تاورهای ۱ و ۲ و احیا ۲، احداث پارکینگ جدید خودروهای سنگین در جنوب درب یک، پروژه راه‌اندازی فاز دوم پارکینگ درب چهار، اصلاح و بازسازی جاده درب ۵ و تعریض کالورت روی لوله‌های نفت، پروژه ساخت اتاق نت جرثقیل‌های روی سقف فولادسازی، پروژه ساختمان اداری و خدماتی پرسنل پیمانکار انباشت و برداشت از طرح‌هایی هستند که در هفته دولت به بهره‌برداری رسیده‌اند.

معاون برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان در پایان گفت: امیدواریم با تکمیل به موقع سایر پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی شاهد تولید پایدار و روزافزون شرکت فولاد خوزستان و توسعه همه جانبه کشور باشیم./ایسنا

 

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید