مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
18 مهر 1402

بیانیه مهم و هشدارآمیز گردان‌های قسام

گردان‌های عزالدین قسام (شاخه نظامی جنبش حماس) دوشنبه بیانیه‌ای هشدار آمیز خطاب به صهیونیست‌ها منتشر کرد.

متن کامل بیانیه هشدار آمیز قسام در ذیل آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ذَٰلِکَ وَمَنْ عَاقَبَ بِمِثْلِ مَا عُوقِبَ بِهِ ثُمَّ بُغِیَ عَلَیْهِ لَیَنصُرَنَّهُ اللَّهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَعَفُوٌّ غَفُورٌ

هر کس به همان قدر ظلمی که به او شده در مقام انتقام برآید و باز بر او ظلم شود البته خدا او را یاری می‌کند. خدا عفوکننده و آمرزنده است.

ما در گردان‌های شهید عزالدین قسام به اخلاق دینی، نظامی و انسانی که برادرمان فرمانده کل (قسام) در سخنرانی اعلام نبرد طوفان الاقصی بیان داشت، ایمان و باور داریم. ما به آموزه‌های دین حنیف خود در حفظ جان گروگان‌ها و اسرا ایمان داریم، اما جنایت‌های صهیونیستی علیه فرزندان بی‌دفاع ملت ما و تخریب منازل غیر نظامیان بر سر آن‌ها و کشتار جمعی کودکان، زنان و سالخوردگان در منازلشان نشان می‌دهد که دشمن زبان اخلاق و انسانیت را نمی‌فهمد و باید با زبانی با آن سخن گفت که آن را خوب می‌فهمد.

جنایت‌های صهیونیستی فاشیستی وحشیانه علیه خانواده‌های زیادی در نوار غزه از طریق بمباران منازل بر سر ساکنانش برای ما دردآور بود. بر این اساس، تصمیم گرفتیم که حدی برای جنایت‌ها قرار دهیم و به این علت اعلام می‌کنیم که از این ساعت هر حمله‌ای به فرزندان بی‌دفاع ملت‌مان در خانه‌هایشان بدون اخطار قبلی انجام شود، متاسفانه با اعدام یکی از گروگان‌های دشمن پاسخ داده خواهد شد. به ناچار نیز صدا و تصویر آن را پخش خواهیم کرد. ما این تصمیم خود را اعلام می‌کنیم تا دشمن و رهبرانش را در برابر جهانیان متوجه مسئولیت خود در قبال این تصمیم کنیم. اکنون هم توپ در زمین دشمن است.

والله غالب علی امره ولکن اکثر الناس لا یعلمون

کسی که قبلا بیم و هشدار دهد معذور است.

خداوند بر امر خود چیره است، اما بیشتر مردم نمی‌دانند.

گردان‌های شهید عزالدین قسام./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید