مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
27 تیر 1401

تأکید بر استفاده از ماسک و اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در ستاد و فرودگاه‌ها

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها، طی بخشنامه‌ای بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در محیط کار اداری و عملیاتی و همچنین ترمینال‌ها به‌منظور صیانت از جان مسافران در فرودگاه‌های کشور تأکید کرد.به گزارش روز دوشنبه از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی؛ «حمیدرضا سیدی» اعلام کرد: این بخشنامه باتوجه‌به هشدارها، گزارش‌ها و آمارهای رسمی ارائه شده توسط مراجع رسمی در خصوص گسترش شیوع کووید ۱۹ و همچنین مشاهدات میدانی در سطح شرکت و فرودگاه‌های کشور مبنی بر افزایش ابتلای کارکنان به بیماری کرونا صادر شده است.

بر همین اساس مدیران کل و مدیران فرودگاه‌ها به استناد بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های ارسالی از سوی مراجع ذی‌صلاح و با استفاده از اختیارات و ظرفیت‌های قانونی موجود موظف هستند حساسیت بیشتری نسبت به نظارت بر فرایند ورود مسافران توسط نمایندگان سازمان‌های مستقر و مسئول اعمال کنند.

در بخشنامه سیدی خطاب به مدیران و مدیران کل ستادی نیز بر اجرای اقدام‌های مرتبط در جهت رعایت همه شیوه‌نامه‌ها به‌ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و … در زیرمجموعه سازمانی تأکید شده است.

به گزارش شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، باتوجه‌به این بخشنامه با کارکنانی که عادی انگاری کرده و الزام‌های مذکور را رعایت نکنند برابر ضوابط اداری برخورد خواهد شد./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید