مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
11 تیر 1402

تاکید سران قوا بر تدوین قانون جامع در موضوع عفاف و حجاب در سریع‌ترین زمان ممکن

سران سه قوه بر تصویب لایحه‌ای جامع که ابعاد مختلف مساله عفاف و حجاب را در بر بگیرد در سریع‌ترین زمان ممکن تأکید کردند. در بخش دیگری از جلسه، موضوع تناسبی شدن انتخابات مجلس با هدف افزایش رقابت و مشارکت مردم مورد بحث و تبادل نظر سران سه قوه قرار گرفت.

سران قوای سه‌گانه بر لزوم تدوین قانونی جامع در خصوص عفاف و حجاب در سریع‌ترین زمان ممکن تأکید کردند.نشست سران سه قوه با حضور «محمدباقر قالیباف»، «سید ابراهیم رئیسی»، حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» عصر شنبه به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست، سران سه قوه بر تصویب لایحه‌ای جامع که ابعاد مختلف مساله عفاف و حجاب را در بر بگیرد در سریع‌ترین زمان ممکن تأکید کردند.

سران قوا همچنین ضمن قدردانی از رهبر معظم انقلاب برای ارائه نظر فصل الخطاب در خصوص موضوع اسناد غیررسمی ابراز امیدواری کردند که با نهایی شدن قانون ساماندهی اسناد غیررسمی، ضمن جلوگیری از فساد در این حوزه، از ورود حجم زیادی از پرونده‌ها به قوه قضائیه جلوگیری کند.

در بخش دیگری از جلسه، موضوع تناسبی شدن انتخابات مجلس با هدف افزایش رقابت و مشارکت مردم مورد بحث و تبادل نظر سران سه قوه قرار گرفت./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید