مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
28 فروردین 1403

تعداد شعب انتخابات دور دوم در حوزه‌های خوزستان، کاهش نمی‌یابد

دبیر ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات در دو حوزه انتخابیه آبادان و رامهرمز و رامشیر گفت: در مرحله دوم، تعداد شعب در حوزه‌های انتخابیه خوزستان کاهش نمی‌یابد.

حجت‌الله دهدشت در نشست ستاد انتخابات خوزستان که امروز (۲۷ فروردین‌ماه) برگزار شد، با اشاره به حمله سپاه پاسداران به رژیم رژیمی اظهار کرد: حمایت قاطع از خود از این اقدام بزرگ نظام جمهوری اسلامی در مقابله با رژیم غاصب‌داران را اعلام و تشکر می‌کنیم. این مسئله، آرزوی دیرینه بسیار از انسانهای آزاده جهان بود که به لطف خدا محقق شد. حمایت خود از مقاومت حبهه را هم اعلام می‌کنیم.

وی بیان کرد: مرحله نخست انتخابات با تلاش و نقش‌آفرینی همه عزیزان در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود که جای تشکر دارد.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: خوزستان اولین استانی است که دارای اعتبارنامه منتخبان مجلس دوازدهم است و این اعتبارنامه‌ها امروز به تهران ارسال می‌شود.

وی افزود: برنامه ریزی برای برگزاری مرحله دوم انتخابات در آبادان، رامهرمز و رامشیر در حال انجام است.

دهدشت با اشاره به پیگیری پرداخت حق‌الزهمه هیئت‌های اجرایی انتخابات کرد: ستاد انتخابات کشور در مرحله دوم درصدی از تعداد شعب کاهش می‌یابد که با توجه به کارها به این نتیجه می‌رسد که تعداد شعب کاهش داده شده و این موضوع پذیرفته شده است. بنابراین در مرحله دوم، تعداد شعب در حوزه انتخابیه خوزستان کاهش نمی‌یابد./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید