مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
11 اردیبهشت 1399

تعداد مبتلایان کرونا در کشور به ۹۴۶۴۰ نفر رسید/ ۷۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته جان باختند/ ۷۵۱۰۳ نفر بهبود یافتند/ ۲۹۷۶ نفر در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند

از دیروز تا امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۹۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۹۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.
به گزارش انتخاب، جهانپور افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۴۶۴۰ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۰۲۸ نفر رسید.
وی همچنین تاکید کرد: خوشبختانه تا کنون ۷۵۱۰۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند. ۲۹۷۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۴۶۳ هزار و ۲۹۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
جهانپور با تبریک روز کارگر افزود: این روز را به کارگران بخش های بهداشتی و درمانی تبریک می گوییم و برای همه این عزیزان آرزوی سلامت داریم. روز معلم را هم پیشاپیش خدمت همه استادان و معلمان تبریک می گوییم و امیدواریم مردم با رعایت بهداشت فردی و عمومی و رعایت دقیق فاصله گذاری فیزیکی در هر مکانی که تردد دارند، روزهای خوب و شادی داشته باشند.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید