مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
5 فروردین 1403

تعداد مجروحان حمله تروریستی مسکو به ۱۸۰ نفر افزایش یافت

وزارت بهداشت منطقه مسکو فهرست افرادی را که پس از حمله تروریستی ۲۲ مارس (سوم فروردین‌ماه) در سالن کنسرت در شهر کروکوس به بیمارستان منتقل شده‌اند، به روز کرده که شامل اسامی ۱۸۰ نفر است.

ایرنا: وزارت بهداشت روسیه امروز (یکشنبه) از افزایش شمار مجروحان حمله تروریستی مسکو به ۱۸۰ نفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تاس، وزارت بهداشت منطقه مسکو فهرست افرادی را که پس از حمله تروریستی ۲۲ مارس (سوم فروردین‌ماه) در سالن کنسرت در شهر کروکوس به بیمارستان منتقل شده‌اند، به روز کرده که شامل اسامی ۱۸۰ نفر است.

تیراندازی و آتش‌سوزی قبل از اجرای کنسرت در تالار شهر کروکوس در کراسنوگورسک در منطقه مسکو به جان باختن شمار زیادی از شهروندان روس نفر منجر شد. شاهدان عینی از حضور چهار تروریست سخن گفتند که سپس گفته شد آن‌ها مواد قابل اشتعال برای آتش زدن سالن نیز همراه داشتند.

بنا بر اعلام سرویس امنیت فدرال روسیه، تاکنون ۱۱ نفر از جمله چهار عامل تروریستی که به این تالار حمله کردند، بازداشت شده‌اند. در این میان، خودروی حامل تروریست‌ها در حالی که در حال فرار به سمت مرز اوکراین بود، در بریانسک متوقف و چهار تروریست بازداشت شدند.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را برعهده گرفته است.

آتش‌سوزی این محل بامداد شنبه چهارم فروردین مهار شد، اما همچنان عملیات آواربرداری در محل این سالن ادامه دارد. وزارت شرایط اضطراری روسیه بامداد یکشنبه پنجم فروردین اعلام کرد که تجهیزات سنگین برای برچیدن سازه‌های آسیب دیده و پاکسازی آوار‌ها به تالار شهر کروکوس رسیده است./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید