مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
18 مهر 1402

جهاد اسلامی مسئولیت عملیات نفوذ از جنوب لبنان به شمال اسرائیل را پذیرفت

آرتی نوشت: سرایا القدس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در چارچوب عملیات طوقان الاقصی، سرایا القدس مسئولیت عملیات نفوذ در بعد از ظهر امروز از جنوب لبنان به مرزهای فلسطین اشغالی را برعهده می‌گیرد که طی آن 7 سرباز صهیونیست زخمی شدند و جراحت یکی از آنها خطرناک گزارش شده است.»

«زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی روز گذشته اعلام کرد که تعداد اسرای اسرائیلی که توسط جنبش وی در غزه نگهداری می‌شود تاکنون به بیش از 30 نفر رسیده است.

شبکه 13 عبری شامگاه دوشنبه اعلام کرد که سه سرباز اسرائیلی در جریان درگیری با افراد مسلحی که از لبنان نفوذ کرده بودند زخمی شدند.

در همین رابطه، فرماندهی ارتش لبنان از شهروندان خواست با توجه به بمباران رژیم صهیونیستی، نهایت احتیاط و احتیاط را به خرج دهند و برای حفظ امنیت خود به مناطق مجاور مرز مراجعه نکنند.

حماس شنبه گذشته عملیات «طوفان الاقصی» را آغاز کرد که طی آن اسرائیل با چندین هزار موشک از نوار غزه هدف قرار گرفت و مبارزان فلسطینی نیز عملیات ویژه‌ای در اراضی اشغالی انجام دادند.

در واکنش به این عملیات، ارتش اسرائیل عملیات شمشیرهای آهنین را آغاز کرد و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، با تهدید به نابودی جنبش حماس و تبدیل غزه به ویرانه، از فلسطینی ها خواست غزه را ترک کنند./شفقنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید