مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
31 اردیبهشت 1402

حذف مدیر تی بین از پرواز هواپیمایی کارون / گفته اند شما را حذف کنیم

یادداشت از محسن فرهادی باجولی؛

کمتر کسی از وضعیت ولنگار این روزهای پروازهای هوایی بی اطلاع است. نه نظارتی بر روی قیمت بلیط، نه نظارتی روی کیفیت پروازها، نه حتی نحوه برخورد کارکنان شرکت های هواپیمایی با مردم.

اما در این بین، گویی شرکت هواپیمایی کارون دست همه را از پشت بسته است، روز گذشته ۳۰ اردیبهشت بخاطر تکمیل ظرفیت سایت های فروش بلیط، تعدادی از مردم جلوی دفتر فروش بلیط هواپیمایی کارون در تهران برای لیست انتظار و خرید بلیط تجمع کرده بودند.

در حالی مردم جلوی کانتر فروش حضور داشتند و با پاسخ بلیط نیست مواجه شدند که برای پرواز ساعت ۱۸ بیش از ۱۰ بلیط را خارج از نوبت و سفارشی صادر کرد که این رفتار زشت باعث اعتراض مردم به ویژه جوان عرب زبانی که گویا پدر بیماری داشته شد، اعتراضی با لهجه عربی که نه تنها اثری نداشت بلکه در عین وقاحت باعث خنده کارکنان فروش بلیط هواپیمایی کارون شد، خنده ای که اعتراض دوباره مردم را در پی داشت.

این وضعیت تا پرواز ساعت۲۱ ادامه داشت که رفتار زشت کارکنان این هواپیمایی در فروش بلیط سفارشی و خارج از نوبت و نوع ادبیات زننده آن ها با مردم باعث انتقاد مدیر تی بین از این وضعیت و گرفتن عکس از مردم در صف بلیط می شود، که با پاسخ شخصی به نام شیخ لر در دفاع از نحوه فروش مواجه می شود که این فروش بلیط ها از سوی مدیرعامل است و می گوید: «به پروانه زاده(مدیرعامل شرکت هواپیمایی کارون) بگویید زنگ بزند برای بلیط»

اما انگار انتقاد مدیر تی بین به مذاق آن ها خوش نیامد و در اقدامی زشت به همه افراد حاضر بلیط فروخته شد بجز مدیر تی بین و وقتی این اقدام باعث اعتراض حتی مردم در صف می شود در پاسخ می گویند: گفته اند شما را حذف کنیم.

شندیدن این پاسخ از زبان فروشنده بلیط باعث می شود تا به دفتر مدیریت هواپیمایی کارون مراجعه کرده و به این رفتار اعتراض کنیم که گویا کاملا در جریان موضوع بوده و پاسخش همانیست که خانم فروشنده بلیط گفته است: به شما بلیط نمی فروشیم بروید رسانه ای کنید.

حالا باید از آقای پروانه زاده مدیرعامل هواپیمایی کارون پرسید: چه کسی گفته «گفته اند شما را حذف کنیم» و آیا پاسخ شما به انتقاد یک رسانه از وضعیت شرکت هواپیماییتان در بی نظمی و رفتار زشت و زننده کارکنانتان با مردم به جای اصلاح و پوزش از مردم باید حذف و تحریم رسانه باشد؟

یعنی اگر ما منتقد شهرداری بودیم باید در اقدامی مشابه اقدام شما دیگر شهرداری خدمات به ما ندهد؟ یا مثلا آب و فاضلاب آبمان را بخاطر انتقاد قطع کند؟

آقای پروانه زاده ما همینطور جهان سوم هستیم، با این نوع رفتارها توسط کارکنانتان ما را به جهان دیگری نبرید.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید