مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
1 بهمن 1402

حمله اسرائيل به خودروی اعضای حزب‌الله؛ جروزالم پست: «هدف اصلی» کشته نشد / العربیه می گوید در این حمله، عضو یگان حفاظت از شخصیت‌های حزب‌الله شهید شده

روزنامه اسرائیلی جروزالم پست نوشت یکی از اعضای حزب الله لبنان که هدف اصلی حمله اسرائیل بود کشته نشد. رسانه‌های اسرائیلی روز یکشنبه گزارش دادند حمله پهپاد اسرائیلی خودرویی در روستای کفرا در جنوب لبنان را هدف قرار داد. به نوشته جروزالم پست، رسانه‌های عربی گزارش دادند فادی سلیمان، یکی از فرماندهان ارشد میدانی حزب الله است که توانست از حمله پهپادی جان بدر برد.

روزنامه اسرائيلی جروزالم پست نوشت یکی از اعضای حزب الله لبنان که هدف اصلی حمله اسرائيل بود کشته نشد.

رسانه‌های اسرائيلی روز یکشنبه گزارش دادند حمله پهپاد اسرائیلی خودرویی در روستای کفرا در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

به نوشته جروزالم پست، العربیه و الحدث گزارش دادند که حمله به این روستا که در ۱۰ کیلومتری مرز لبنان با اسرائیل قرار دارد، نتوانست هدف اصلی عملیات را بکشد.

به نوشته جروزالم پست، رسانه‌های عربی گزارش دادند فادی سلیمان، یکی از فرماندهان ارشد میدانی حزب الله است که توانست از حمله پهپادی جان بدر برد.

رسانه‌های اسرائيلی نوشته‌اند در آن حمله دو دستیار او کشته شدند که یکی از آنها فضل سلیمان نام دارد. گزارش شده است که او یکی از اعضای خانواده فادی سلیمان و از اعضای حزب‌الله بوده است.

منابع العربیه گزارش دادند، که شخص شهید شده در شهرک «کفرا» جنوب لبنان از واحد یگان حفاظت شخصیت‌های حزب الله با نام «فضل سلیمان» شناسایی شده است.

این حمله پس از آن صورت گرفت که حزب الله لبنان صبح یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد نیروهایش، پایگاه اسرائیلی «برانیت» در مرز لبنان را با موشک مورد حمله قرار دادند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید