مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
26 فروردین 1403

حمله ایران به اسرائیل با ده‌ها پهپاد آغاز شد / کانال تلویزیونی اسرائیل: تا ساعاتی دیگر پهپادهای ایران به اسرائیل خواهد رسید / رسانه های اسرائیلی: چند موشک بالستیک برد بلند از ایران به سمت اسرائیل شلیک شد / بایدن خود را به کاخ سفید رساند تا جلسه‌ی ساعاتی دیگرِ شورای عالی امنیت ملی امریکا حضور پیدا کند

باراک راوید، خبرنگار اکسیوس در توئیتی نوشت: چهار مقام آمریکایی و اسرائیلی به من گفتند که ایران با ده‌ها پهپاد به اسرائیل حمله کرده است.

چند مقام امریکایی و اسرائیلی اعلام کرده اند که حمله ایران به اسرائیل با ده ها پهپاد آغاز شد.

به گزارش «انتخاب»؛  باراک راوید، خبرنگار اکسیوس در توئیتی نوشت: چهار مقام آمریکایی و اسرائیلی به من گفتند که ایران با ده‌ها پهپاد به اسرائیل حمله کرده است.

از سوی دیگر نخست‌وزیر اسرائیل در پیامی ضبط‌شده اعلام کرد که سامانه‌های دفاعی این رژیم مهیا شده و آمادۀ هر سناریویی چه دفاعی و چه حمله است.

العربیه نوشت: بنا بر ارزیابی‌های امنیتی دهها پهپاد از عراق و احتمالا از یمن به سوی اسرائیل پرتاب شد. همچنین جنگنده‌های اسرائیلی پروازهای خود را در امتداد مرز لبنان افزایش دادند.

مقامات اسرائیلی آغاز حمله ایران را تایید کردند

سازمان رادیو و تلویزیون اسرائیل نوشت: مقامات اسرائیلی آغاز حمله ایران با پرتاب ده ها پهپاد به سمت اسرائیل را تایید کردند.

حمله موشکی جدید به الجلیل 

منابع خبری از حمله موشکی جدید به سمت اصبع الجلیل واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

تا ساعاتی دیگر پهپادهای ایران به اسرائیل می رسد

بنا به ادعای کانال تلویزیونی ۱۲ رژیم اسرائیل تا ساعاتی دیگر پهپادهای ایران به اراضی اشغالی فلسطین خواهد رسید.

 پهپادهای ایرانی از آسمان دو استان الناصریه و میسان در عراق عبور کردند

 العربیه از قول یک منبع امنیتی مدعی شد که پهپادهای ایرانی پرتاب شده به سوی اسرائیل از آسمان دو استان الناصریه و میسان در عراق عبور کردند.

« چند موشک بالستیک برد بلند از ایران به سمت اسرائیل شلیک شد»

رسانه های اسرائیلی اعلام کردند: چند موشک بالستیک برد بلند از ایران به سمت اسرائیل شلیک شد.

پروازهای فرودگاه مهرآباد در حال انجام است

مرادی، عضو هیئت‌مدیره فرودگاه مهرآباد گفت: شرایط پروازی فرودگاه عادی است. نوتام(هشداری که توسط مقامات هوایی به خلبانان داده می‌شود) صادرشده به هیج وجه در خصوص پروازهای مسافربری نبوده و مربوط‌به پروازهای VFR (عموما مرتبط با پروازهای آموزشی، ناوبری و…) است.

وی افزود: در حال حاضر آسمان پایانۀ هوایی تهران، آرام و پروازهای تحت هدایت و کنترل راداری کنترلرهای مهرآباد در حال انجام است.

 بایدن خود را به کاخ سفید رساند

الجزیره نوشت: بایدن خود را به کاخ سفید رساند تا جلسه‌ی ساعاتی دیگرِ شورای عالی امنیت ملی امریکا حضور پیدا کند.

شبکه خبر رسما آغاز جنگ را تایید کرد 

زیرنویس شبکه خبر نوشت: عملیات گسترده پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه اهدافی در سرزمین‌های اشغالی از دقایقی پیش آغاز شده است./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید