مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
12 شهریور 1401

حمله راکتی به پایگاه آمریکا در شرق سوریه

منابع محلی از وقوع انفجار در پایگاه نظامیان آمریکایی در استان دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر می‌دهند. برخی منابع هم خبر دادند که پایگاه آمریکایی‌ها در این منطقه، هدف سه راکت قرار گرفته است. کانال تلگرامی صابرین نیوز گزارش داد که این حملات، با راکت‌های ۱۰۷ میلیمتری فجر-۱ صورت گرفت.

منابع محلی از وقوع انفجار در پایگاه نظامیان آمریکایی در استان دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر می‌دهند.

رادیو «سوریانا» به نقل از این منابع گزارش داد، صدای چند انفجار در پایگاه آمریکاییها در میدان نفتی «العمر» در شرق دیرالزور شنیده شده و شعله‌های آتش نیز در حال زبانه کشیدن است.

برخی منابع هم خبر دادند که پایگاه آمریکاییها در این منطقه، هدف سه راکت قرار گرفته است. کانال تلگرامی صابرین نیوز گزارش داد که این حملات، با راکتهای ۱۰۷ میلیمتری فجر-۱ صورت گرفت. هنوز آماری از تلفات این حملات منتشر نشده است.

پیش از این هم در سوم شهریور ماه جاری، پایگاه آمریکا در میدان نفتی «کونیکو» واقع در استان دیر الزور هدف حمله راکتی قرار گرفت. پس از حمله راکتی به پایگاه آمریکا در میدان کونیکو صدای چند انفجار در این پایگاه به گوش رسید.

منابع محلی هم خبر دادند که نیروهای آمریکا به‌سرعت منطقه را بستند و همزمان با این اقدام، پرنده‌های نظامی آمریکا در محل حمله به پرواز در آمدند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید