مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
14 اسفند 1402

خبرگزاری وزارت ورزش: بازگشت قایدی به استقلال امکانپذیر نیست / قایدی طبق قانون، سهمیه خارجی محسوب می‌شود؛ لیست استقلال هم پر است و امکان خالی کردن آن وجود ندارد

خبرگزاری برنا، خبرگزاری رسمی وزارت ورزش نوشت: بازگشت ستاره تیم ملی به استقلال در شرایط فعلی امکان‌پذیر نیست. طبق قانون قایدی تحت قرارداد اتحاد کلبا است و در فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را خاتمه نبخشیده تا به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بپیوندد. لیست استقلال هم پر است و در فصل نقل و انتقالات هیچ جایی خالی نشد. در نتیجه رضا میرزایی هم از لیست کنار گذاشته شد. پس از اتمام فصل نقل و انتقالات زمستانی هم امکان خالی کردن لیست وجود ندارد.

خبرگزاری برنا، خبرگزاری رسمی وزارت ورزش نوشت: بازگشت ستاره تیم ملی به استقلال در شرایط فعلی امکان‌پذیر نیست.

فرهاد مجیدی، سرمربی اسبق استقلال از اتحاد کلبا رسما جدا شد و پس از این جدایی شایعات زیادی در خصوص جدایی قایدی از این تیم هم شنیده می‌شود. این جدایی ممکن است صورت بگیرد اما بحث بازگشت قایدی به استقلال در شرایط فعلی منتفی است.

طبق قانون قایدی تحت قرارداد اتحاد کلبا است و در فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را خاتمه نبخشیده تا به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بپیوندد. لیست استقلال هم پر است و در فصل نقل و انتقالات هیچ جایی خالی نشد. در نتیجه رضا میرزایی هم از لیست کنار گذاشته شد. پس از اتمام فصل نقل و انتقالات زمستانی هم امکان خالی کردن لیست وجود ندارد.

از سوی دیگر قایدی طبق قانون، بازیکن خارجی محسوب می‌شود اما تیم اتحاد کلبا جزو ۳ تیم اول نیست و شرایط حداقلی مورد نیاز برای لیگ ایران را ندارد.

در نتیجه بازگشت مورچه اتمی به استقلال در شرایط فعلی منتفی است و باید دید در انتهای فصل و در فصل نقل و انتقالات تابستانی چه اتفاقی می‌افتد./انتخاب

 بازید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی

 گزارش خطا

0

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید