مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
15 شهریور 1401

دادگاه رژیم صهیونیستی خدمتکار خانه گانتس را به جاسوسی برای ایران محکوم کرد

دادگاه ناحیه‌ای لاد در سرزمین‌های اشغالی، نظافتچی خانه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را که سال گذشته دستگیر شده بود، در پرونده “جاسوسی برای گروه مرتبط با ایران” مجرم شناخت.

به نقل از اورشلیم پست، دادگاه ناحیه‌ای لاد، نظافتچی خانه بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را در پرونده ارتباط با گروه هکری “سایه سیاه” مرتبط با ایران و جاسوسی از وزیر جنگ برای این گروه مجرم شناخت و به سه سال زندان محکوم کرد.

طبق اعلام مقامات رژیم صهیونیستی، عمری گورن مرد 37 ساله اهل لاد پیشنهاد داده بود تا اطلاعات خانه وزیر جنگ از جمله اسناد محرمانه رایانه شخصی وی را دراختیار هکرها بگذارد و تلاش گورن توسط سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خنثی شد و هیچ سند محرمانه‌ای درز پیدا نکرد.

سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که گورن همچنین به سایه سیاه پیشنهاد داده بود تا ویروسی در رایانه شخصی گانتس نصب کند. وی در نوامبر 2021 با هویتی جعلی از طریق تلگرام با اعضای این گروه تماس گرفت و عنوان کرده بود که برای وزارت جنگ کار می‌کند.

بنا بر اعلام سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی او پیشنهاد داد تا در ازای دریافت مبلغی به آن‌ها کمک کند. وی سپس جهت اثبات حرفش عکس‌هایی از برخی وسایل منزل گانتس برای آن‌ها ارسال کرد./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید