مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
7 مهر 1402

دانشگاهی شدن “اینفلوئنسری” در ایرلند!

دانشگاهی در ایرلند اولین مدرک این کشور در زمینه “اینفلوئنسری” در رسانه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهد.

به نقل از بی‌بی‌سی، این دوره شامل واحدهایی در زمینه مهارت‌های تجاری، ویرایش ویدئو و صدا و نویسندگی خلاقانه خواهد بود.

بر این اساس، مقطع کارشناسی هنر در تولید محتوا و رسانه‌های اجتماعی در دانشگاه فنی جنوب شرقی در شهر کارلو، در ماه نوامبر برای پذیرش باز خواهد شد و قرار است در سپتامبر ۲۰۲۴ میلادی از اولین گروه دانشجویان خود استقبال کند.

دکتر الینور اولری، مدرس رسانه و ارتباطات گفت: علاقه رو به رشدی در این منطقه هم از سوی دانشجویان بالقوه و هم از سوی کارفرمایان وجود دارد.

دکتر اولری ادامه داد: فارغ التحصیلان این دوره مجهز خواهند بود که یا به عنوان یک اینفلوئنسر خوداشتغال برای خود کار کنند یا در تولید محتوا برای یک شرکت یا سازمان به فعالیت بپردازند.

وی تاکید کرد: از سال ۲۰۱۹ میلادی، ارزش این بخش در سطح جهانی دو برابر شده است و تخمین زده می‌شود که ارزشی بین ۱۴ تا ۱۶ میلیارد یورو(۱۲ تا ۱۴ میلیارد پوند) در سراسر جهان داشته باشد. چرا که حوزه‌ای است که مجموعه خاصی از مهارت‌ها را دارد. اینفلوئنسری از رسانه‌ها و مهارت‌های روابط عمومی و بازاریابی موجود استفاده می‌کند، اما به خودی خود یک حوزه جدید نیز هست.

دکتر اولری گفت: در حالی که گاهی اوقات افراد تقریباً تصادفی می‌توانند اینفلوئنسر شوند، هدف این دوره آموزش دانشجویان در مورد چگونگی حفظ مخاطب و نحوه کار تجاری برای کسب درآمد است./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید