مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
25 شهریور 1401

دعوت آمریکا از کُشتی ایران برای حضور در جام‌جهانی؛ دبیر: به یک نفر روادید ندهند، نمی‌رویم

فدراسیون کشتی آمریکا به صورت رسمی از تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۲ دعوت کرد.

امروز جمعه در جریان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که به میزبانی صربستان در حال برگزاری است، “جاش” رییس برگزاری مسابقات جام جهانی آمریکا با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشورمان دیدار کرد و دعوتنامه حضور در جام‌جهانی کشتی آزاد را به صورت رسمی به وی اهدا کرد.

در این خصوص رئیس فدراسیون کشتی کشورمان، اظهار داشت: برای حضور در این مسابقات چند شرط گذاشتم و گفتم اگر به یگ نفر هم روادید ندهند، ما در جام‌جهانی آمریکا شرکت نخواهیم کرد.

دبیر افزود: تعارف نداریم، زمانی وجود دارد که می‌خواهیم برای سفر شخصی برویم که رویداد داده نمی‌شود و صحبتی هم در این خصوص نداریم اما وقتی آمریکا به صورت رسمی دعوت می‌کند باید به همه نفرات ما ویزا بدهد.

وی تصریح کرد: وقتی ما آمریکا دعوت می‌کنیم به آنها احترام کامل می‌گذاریم و اکنون برای ما مهم است که شان تیم ملی کشتی کشورمان حفظ شود. صادقانه با آنها صحبت کرده و اعلام کردم به همه ویزا بدهند. آمریکا جام‌جهانی سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را میزبانی خواهند کرد.

دبیر افزود: آنها نیاز دارند که تیم ایران آنجا باشد چون سرمایه‌گذاری کرده‌اند و برایشان حضور تیم ایران مهم است چرا که در آمریکا ایرانی‌های زیادی هستند که برای تماشای کشتی‌ها می‌آیند.

وی عنوان کرد: همیشه گفته‌ام در مسابقاتی که ایران، روسیه و آمریکا نباشند، کشتی‌ها زیبا نخواهد بود. حضور این سه کشور در مسابقات کشتی، رقابت‌های جذابی را رقم می‌زند./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید