مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
24 آذر 1402

دو سفره خانه سنتی در بندرعباس به دلیل حجاب پلمب شدند

مهدی بشارتی رییس پلیس امنیت عمومی هرمزگان امروز بیان داشت: تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی با هدف صیانت از امنیت اخلاقی، از مهمترین برنامه‌های پلیس در حوزه عفاف و حجاب در بین اصناف به شمار می‌رود. وی از اجرای طرح‌های کنترل و نظارت بر واحد‌های صنفی از سوی پلیس خبر داد و گفت: در این راستا روز گذشته دو واحد سفره خانه سنتی متخلف در بندرعباس به دلیل ترویج رفتار‌های هنجار شکنانه و کشف حجاب در آن واحدها، با دستور مقام قضائی پلمب شد.
فارس: رییس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی و پلمب دو سفره خانه سنتی به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی و کشف حجاب خبرداد.
مهدی بشارتی رییس پلیس امنیت عمومی هرمزگان امروز بیان داشت: تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی با هدف صیانت از امنیت اخلاقی، از مهمترین برنامه‌های پلیس در حوزه عفاف و حجاب در بین اصناف به شمار می‌رود.
وی از اجرای طرح‌های کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی از سوی پلیس خبر داد و گفت: در این راستا روز گذشته دو واحد سفره خانه سنتی متخلف در بندرعباس به دلیل ترویج رفتارهای هنجار شکنانه و کشف حجاب در آن واحدها، با دستور مقام قضائی پلمب شد.
این مقام انتظامی به اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و نظارت بر اصناف در راستای حفظ شئونات اسلامی اشاره کرد و اذعان داشت: مجموعه انتظامی با افرادی که اقدام به هنجارشکنی کنند، برخورد قانونی می‌کند.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه متصدی دو واحد صنفی متخلف به همراه پرونده مربوطه به مرجع قضائی معرفی شدند از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید