مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
13 بهمن 1402

رئیسی: جنگی را آغاز نخواهیم کرد، اما اگر کشوری بخواهد قلدری کند، جمهوری اسلامی جواب محکمی به آن‌ها خواهد داد / قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه تهدیدی برای هیچ کشوری نیست

رئیسی گفت: ما جنگی را آغاز نخواهیم کرد اما اگر کشور و نیروی ظالمی بخواهد قلدری کند جمهوری اسلامی ایران جواب محکمی به آنها خواهد داد. وی افزود: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه تهدیدی برای هیچ کشوری نیست بلکه قدرت ما امنیت‌ساز است و کشورهای منطقه می‌توانند به این قدرت اتکا کنند و ابزار نظامی بخشی از توان نظامی ماست و اساس قدرت این نظام قدرت برتر ایمان است.

 ایرنا: رییس جمهور گفت: ما جنگی را آغاز نخواهیم کرد اما اگر کشور و نیروی ظالمی بخواهد قلدری کند جمهوری اسلامی ایران جواب محکمی به آنها خواهد داد.

سید ابراهیم رییسی روز جمعه در جمع مردم شهرستان میناب استان هرمزگان افزود: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه تهدیدی برای هیچ کشوری نیست بلکه قدرت ما امنیت‌ساز است و کشورهای منطقه می‌توانند به این قدرت اتکا کنند و ابزار نظامی بخشی از توان نظامی ماست و اساس قدرت این نظام قدرت برتر ایمان است.

وی یادآور شد: در گذشته هرگاه می‌خواستند با ایران اسلامی سخن بگویند، مانند دیگر کشورها با زبان تهدید صحبت می‌کردند و می‌گفتند گزینه نظامی روی میز است، اکنون دیگر این حرف‌ها شنیده نمی‌شود، حتی می‌گویند قصد هیچ درگیری با جمهوری اسلامی ایران را نداریم.

رییس جمهور ادامه داد: این قدرت مردم متدین همیشه در صحنه و قدرت نیروهای حماسه ساز و نیروهای مسلح  کشور است؛ اگر کشوری بخواهد قلدری بکند جمهوری اسلامی جواب محکم و پشیمان کننده ای خواهد داد.

وی بیان کرد که امروز توان دفاعی ایران  سبب شده تا کشور قدرت بازدارندگی داشته باشد. امروز صبح از نمایشگاه نوآوری‌های نیروی دریایی سپاه دیدن کردم؛ بسیاری از این نوآوری‌ها، کارهای ارزشمندی بود که هرگز دشمن باور نمی‌کند، این نوآوری ها به دست توانمند نیروهای زبده و کارشناسان ما انجام شده است..

رئیسی اظهار کرد: این کارها علم پایه و فناوری پایه و با هدف بالا بردن بنیه دفاعی کشور و ایجاد امنیت در هوا و دریا و زمین انجام شده است 

رییس جمهور تاکید کرد که قدرت نظامی جمهوری اسلامی در منطقه تهدیدی برای هیچ کشوری نبوده و نیست؛ بلکه این قدرت نظامی ما در منطقه امنیت ساز است و کشور های منطقه می‌توانند به این قدرت اتکا و به توان جمهوری اسلامی ایران در منطقه اعتماد کنند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید