مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
7 آذر 1402

رژیم صهیونیستی توافق آتش‌بس را نقض کرد

منابع رسانه‌ای امروز (سه‌شنبه) از نقض توافق آتش‌بس موقت توسط رژیم صهیونیستی با حمله به مناطقی در شمال نوار غزه خبر دادند.

خبرنگار المیادین در غزه در این باره اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از زمان اجرایی شدن آتش‌بس تقریباً روزانه آتش‌بس را نقض می‌کند و امروز حملاتی را در شمال این باریکه و به ویژه منطقه «الشیخ رضوان» انجام داد.

وی همچنین گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با عقب‌نشینی نیروهایش، با شلیک توپ غرب محله الشیخ رضوان را هدف قرار داد.

رسانه‌های فلسطینی نیز در این باره اعلام کردند که تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی امروز حملاتی را به الشیخ رضوان و اردوگاه «الشاطی» در غرب شهر غزه انجام دادند.

طبق گزارش المیادین، نظامیان رژیم اشغالگر به سمت خانه‌های شهروندان فلسطینی در اردوگاه الشاطی تیراندازی کردند.

رژیم صهیونیستی درحالی آتش‌بس را نقض کرده است که این رژیم و جنبش حماس شامگاه دوشنبه بر سر تمدید دو روزه آن توافق کردند.

چهارشنبه گذشته و پس از چند روز مذاکره غیرمستقیم، رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین به توافق برای آتش‌بس موقت به مدت چهار روز و تبادل اسرا دست یافتند.

طبق توافق تبادل اسرا که جمعه مرحله اول آن اجرایی شد، در مقابل آزادی هر اسیر اسرائیلی، سه اسیر فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد می‌شوند. این توافق در حالی انجام شد که رژیم صهیونیستی مجبور به پذیرش شروط مقاومت شد. تا بدین لحظه چهار گروه از اسرای فلسطینی و صهیونیستی میان جنبش حماس و رژیم اشغالگر تبادل شده‌اند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید