ساری جا پای سید شریف حسینی گذاشت؛ ساری، کعبی و مختار نفتی شدند

سرانجام وکیل الدوله بودن بهارستانی‌ها برای هرکه خوب بوده برای ما خوزستانی ها چندان خوب نبوده است.

به گزارش تی بین، اسامی نمایندگان مجلسی که با تغییر وضعیت استخدامی خود به وزارت نفت منتقل شدند منتشر شد و از این بین سه نماینده خوزستانی؛ علی ساری نماینده اهواز، حمیدیه کارون و باوی و کعبی و مختار نمایندگان آبادان در لیست استخدامی های نفت هستند.

این اقدام در حالی از سوی وزیر نفت و نمایندگان خوزستان سر می زند که زنگنه هرگونه استخدامی را در وزارت نفت از بدو ورود خود منع کرده و بیکاری بزرگترین معضل استان خوزستان و مطالبه اصلی مردم به ویژه جوانان بوده است.

هرچند اینگونه حرکات از سوی نمایندگان خوزستان مسبوق به سابقه است و در ادامه نیز لیستی از نمایندگان خوزستان که تاکنون به استخدام یا انتقال به وزارت نفت درآمده اند آورده می شود اما این رفتار مصداق بارز پشت کردن به رای مردم و رای فروشی است.

اسامی نمایندگانی که تاکنون به استخدام وزارت نفت درآمده اند؛ سید‌شریف حسینی، نماینده سابق اهواز، مدیرکل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت، محمد‌سعید انصاری، نماینده سابق آبادان، صندوق بازنشستگی نفت، عبدالله تمیمی، نماینده سابق شادگان، صندوق‌ بازنشستگی نفت، شمس‌الله بهمئی، نماینده سابق رامهرمز، معاون پشتیبانی و فناوری مرکز توسعه مدیریت وزارت نفت می باشند.

(بازدید ۷۰۷ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به