مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
11 شهریور 1402

سعیدرضا عاملی، دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی، رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران شد

«سید محمد مقیمی» رئیس دانشگاه تهران در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین «سید سعیدرضا عاملی» استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران را با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران منصوب کرد و از تلاش‌های «محمد سمیعی» دانشیار دانشگاه تهران در مدت تصدی ریاست دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه تهران در احکامی رئیس جدید دانشکده مطالعات جهان و رئیس دانشکدگان علوم و فناوری‌های میان‌رشته‌ای دانشگاه تهران را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، «سید محمد مقیمی» رئیس دانشگاه تهران در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین «سید سعیدرضا عاملی» استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران را با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران منصوب کرد و از تلاش‌های «محمد سمیعی» دانشیار دانشگاه تهران در مدت تصدی ریاست دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه تهران در حکم دیگری، «فرامرز خدائیان چگنی» استاد دانشگاه تهران را به عنوان رئیس دانشکدگان علوم و فناوری‌های میان‌رشته‌ای دانشگاه تهران منصوب کرد.

مقیمی در این حکم با اشاره به الگوی جامعه‌محور دانشکده‌های زیرمجموعه دانشکدگان علوم و فناوری‌های میان‌رشته‌ای دانشگاه تهران، از گسترش فناوری‌های پیشرفته نافع، اولویت‌دار و بی‌همتا در اقتصاد دانش‌بنیان و نیز همکاری و تعاملات گسترده داخلی و بین‌المللی در نوآوری‌های علمی و فناوری به عنوان مأموریت‌های ویژه این دانشکدگان نام برد.

دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران بر اساس مصوبه هیأت امنای دانشگاه تهران در خصوص تغییر ساختار سازمانی دانشگاه، به دانشکدگان علوم و فناوری‌های میان‌رشته‌ای ارتقا پیدا کرد. رئیس دانشگاه تهران در پی انتصاب رئیس این دانشکدگان، از تلاش‌های دکتر علی حسین رضایان قیه باشی استاد دانشگاه تهران در مدت تصدی ریاست دانشکده علوم و فنون نوین کرد.

مقیمی همچنین به پیشنهاد «احمد نوحه‌گر» معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه تهران، طی احکامی سرپرستان جدید اداره کل امور مالی و اداره کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه تهران را منصوب کرد.

بر اساس این احکام، «سلمان بیک بشرویه» استادیار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان سرپرست اداره کل مالی دانشگاه تهران و «جابر سلطانی» دانشیار دانشکده فناوری کشاورزی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان سرپرست اداره کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه تهران منصوب شدند و از اهتمام و تلاش‌های خانم «رعنا نوفرستی» و «رضا قاسمی» در این مسئولیت‌ها قدردانی شد./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید