مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
16 بهمن 1400

سفر و بازدید اعضای شورای راهبردی و جمعیت ایثارگران خوزستان از سد مارون بهبهان و بررسی ظرفیت های حوزه اقتصادی و گردشگری

تعدادی از اعضای کمیته اقتصادی و انرژی شورای راهبردی در جنوب کشور به همراه دبیر و اعضای جمعیت ایثارگران استان خوزستان در سفری در روز چهارشنبه 13 بهمن ماه به شهرستان بهبهان از سد مارون بازدید و ظرفیت های گردشگری و اقتصادی این شهرستان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شورای راهبردی کشور، جابر ناحیه مسول کمیته اقتصادی شورای راهبردی در جنوب کشور در این خصوص گفت: ارایه خدمات در حوزه صنعت برق به کشور عراق یکی از ظرفیت های مورد بحث در کمیته اقتصادی شورای راهبردی است که در این خصوص جلسات و نشست های مختلفی تاکنون برگزار شده که سفر و بازدید از سد مارون نیز در این خصوص بود.

جابر ناحیه با اشاره به همراهی اعضای جمعیت ایثارگران استان خوزستان در این سفر بیان کرد: میزبان این سفر دکتر سلیمانی دبیر جمعیت ایثارگران خوزستان بود که البته مسولیت کمیته برق و انرژی شورای راهبردی در خوزستان را نیز بر عهده دارند، ظرفیت های خوبی در جمعیت ایثارگران استان خوزستان وجود دارد که می تواند مورد حمایت کمیته اقتصادی شورای راهبردی قرار گیرد. در همین راستا نیز هفته گذشته بازدید دیگری از یکی از شرکت های تعاونی فعال در حوزه بسته بندی خرما داشتیم که متشکل از اعضای ایثارگر بود.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید