مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
24 اسفند 1398

سیرصعودی ابتلا به کرونا ویروس در خوزستان/ مردم هشدارها و توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند

دکتر علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مبتلا شدن ۴۸ مورد جدید به کروناویروس در ۲۴ ساعتگذشته استان خوزستان خبر داد.

وی گفت: موارد جدید در شهرستان های استان به تفکیک ۱۱ نفردر اهواز،۸ نفر آبادان،۷ نفر دزفول ،۵ نفر شادگان، ۷ نفر خرمشهر،۴نفر رامهرمز ،۲ نفر ماهشهر و شهرستان های باوی،شوشتر،کارون و شوش هر کدام یک مورد جدید ابتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعتگذشته به ثبت رسیده تا مبتلایان این ویروس به ۲۲۱ نفر در استان خوزستان افزایش یابد
دکتر احسان پور بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار از شهرهای باوی و رامهرمز جان خود را از دست داده تا جان باختگان این بیماری در استان به ۳۲ نفر برسد. در حال حاضر متوسط سنی مبتلایان استان ۵۲ سال و متوسط سنی بیماران فوت شده ۶۳ سالاست.
وی با اشاره به بروز موارد اخیری که پس از سفرهای خارج استانی به خصوص سفرهای هوایی مشاهده شده گفت: از مردمخواهشمندیم از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده و در صورت نیاز ضروری به مسافرت های هوایی، رعایت اصول بهداشتی از جمله،استفاده از ماسک مناسب و دستکش را جدی بگیرند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تاکید بر اینکه خوزستان در دوره پیک ابتلا به کروناویروس است گفت: از مردم انتظار داریم بارعایت توصیه های بهداشتی و پرهیز از حضور غیرضروری در سطح شهر، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی را همراهی کنند و اطمینانداشته باشند کادر درمان با تمام توان در کنار مردم شریف استان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید