مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
6 تیر 1401

فداکاری خانواده‌های چند شهیدی از نشانه‌های کمال است

معاون رئیس جمهور با اشاره به فداکاری خانواده‌های چند شهیدی، گفت: این فداکاری معمولی نیست و نشان‌دهنده کمال یک خانواده است و خدا گاهی این پرده‌ها را کنار می‌زند تا انسان‌هایی که در مسیر کمال هستند را نشان دهد.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در نشست صمیمی با جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان آستانه اشرفیه، با بیان اینکه آستانه اشرفیه نمونه کوتاهی از حکومت اهل بیت(ع) را در زمان بنی‌عباس تجربه کرده است، گفت: تاریخ سترگ این خطه در حمایت اهل بیت(ع) و ایجاد یک جامعه شیعی درخشان است که به تدریج سرزمین ایران را علاقه‌مند به اهل بیت(ع) کرده و به دنبال آن حضرت امام خمینی(ره) حکومت مبتنی بر فقه و احکام جعفری ایجاد کرد و از این جهت از خودگذشتگی مردم شهیدپرور این منطقه موثر بوده است.

وی با بیان اینکه مردم منطقه آستانه اشرفیه قبل و پس از انقلاب در میدان حاضر بوده‌اند، افزود: این مردم عزیز از سال ۴۲ در صحنه مبارزه انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حرم، دفاع از امنیت و دفاع از حوزه سلامت همواره فداکاری کرده‌اند و به فرموده مقام معظم رهبری باید سپاسگزار این ایثارگران باشیم. وقتی به ایران اسلامی تهاجم شد عده‌ای راه مجاهدت و فداکاری را انتخاب کردند و تعدادی نیز با همه خانواده خود در عرصه فداکاری حاضر شدند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به فداکاری خانواده‌های چند شهیدی، گفت: این فداکاری معمولی نیست و نشان‌دهنده کمال یک خانواده است و خدا گاهی این پرده‌ها را کنار می‌زند تا انسان‌هایی که در مسیر کمال هستند را نشان دهد و زبان در وصف این فداکاری‌ها و تشکر از آن قاصر است.

قاضی زاده در ادامه این دیدار سلام آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری را به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ابلاغ کرد.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید