مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
28 بهمن 1402

فراخوان انتخاب نمایندگان کارفرما در هیات های تشخیص کار ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی سراسر استان خوزستان

رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی خوزستان با اعلام این خبر گفت: کانون انجمن های صنفی کارفرمایی خوزستان برای تامین نمایندگان خود در جلسات هیات های تشخیص ادارات کار تعاون و رفاه اجتماعی سراسر استان خوزستان بعد از ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌های اولیه و تکمیلی، نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نماید.

محمد هادی قنوات افزود: براساس این فراخوان بعد از ثبت‌نام از طریق لینک پیوست و انجام ارزیابی‌ها و آزمون‌های اولیه این نمایندگان انتخاب می‌شود و توسط کانون انجمن های کارفرمایی خوزستان به عنوان نماینده کارفرما در جهت حضور در هیات های تشخیص کار ، ادارات کار تعاون و رفاه اجتماعی استان معرفی می گردنند .

وی ادامه داد: به موجب ماده 158 قانون کار، نماینده کارفرمایان در جلسات هیأت‌های تشخیص مراجع حل اختلاف کارادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان توسط کانون انجمن های صنفی کارفرمایی خوزستان معرفی می‌شود.
بنابراین کانون مزبور در نظر دارد پس از بررسی شرایط ثبت‌نام‌کنندگان و برگزاری کلاس‌‌های آموزشی و آزمون‌های اولیه و تکمیلی نسبت به انتخاب نمایندگان دارای شرایط اقدام نمایند. لذا از کلیه متقاضیان علاقمند به حضور در هیات های تشخیص مراجع حل اختلاف کار دعوت می‌شود نسبت به تکمیل فرم درخواست همکاری از طریق لینک زیر حداکثر تا تاریخ 5/12/1402 اقدام نمایند.

https://formafzar.com/form/b94fs

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید