مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
30 شهریور 1402

فراخوان مشمولان اعزامي پايه خدمتی مهرماه سال 1402

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از اعزام مشمولان پایه خدمتی مهرماه سال 1402 خبر داد.

به گزارش تی بین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید فرشاد موسوی‌تبار” با اعلام این خبر اظهار کرد: کليه مشمولاني که برگ آماده به خدمت به تاريخ مهر ماه سال 1402دريافت کرده‌اند، مي‌بايست با مراجعه به يکي از دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي پليس+10، برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش را دريافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی افزود: اين دسته از مشمولان مي‌بايست روز شنبه یکم مهر ماه سال 1402 ساعت 6 صبح در معاونت وظیفه عمومی استان واقع در شهر اهواز جنب موسسه راهگشا (تعویض پلاک) حضور يابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: مشمولانی که به مراکز آموزش شهید درویش فراجا، مرکز انتظامی استان و سپاه استانی اختصاص یافته‌اند می‌بایست مستقیما به مراکز مزبور مراجعه و نیازی به حضور در این معاونت نمی باشد.

وی بیان داشت: مشمولان اعزامي لازم‌است برگه واکسن مننژيت و دوگانه و اصل مدارک مورد نياز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسيناسيون، کارت ملي و شناسنامه، مدارک مربوط به شرايط خاص را به همراه خود داشته باشند.

سرهنگ موسوی‌تبار اذعان کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده، غيبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظيفه عمومي با آنان رفتار خواهد شد.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید