مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
22 آذر 1401

فرمانده قرارگاه خاتم: وارد پروژه‌ ساخت مترو در کاراکاس و پروژه نفتی ونزوئلا شدیم

سردار حسین هوشی السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهار داشت: به دو کشور سوریه و ونزوئلا صادرات خدمات فنی و مهندسی داریم به طوریکه در کشور ونزوئلا وارد پروژه ساخت مترو در کاراکاس شدیم و حضور موفق داشتیم. همچنین در پروژه‌های نفتی ونزوئلا حضور داریم.

ایلنا: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهار داشت: به دو کشور سوریه و ونزوئلا صادرات خدمات فنی و مهندسی داریم به طوریکه در کشور ونزوئلا وارد پروژه ساخت مترو در کاراکاس شدیم و حضور موفق داشتیم. همچنین در پروژه‌های نفتی ونزوئلا حضور داریم.

سردار حسین هوشی السادات در نشست خبری امروز با اشاره به طرح ۵٠ در ۵٠ که از سال گذشته آغاز شده‌است، اظهار داشت: قرار بر این بود که ۵٠ پروژه در حال ساخت و پروژه هایی که ساخت آنها شروع شده را در ۵٠ هفته تحویل دهیم که تا کنون ٢۵ پروژه به صورت کامل به بهره برداری رسیده‌است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاﯨ در پاسخ به سوال ایلنا مبنی بر فعالیت‌های برون مرزی قرارگاه در چه کشوری و در چه حوزه‌ای است، گفت: در حال حاضر فعالیت‌های برون مرزی قرارگاه خاتم الانبیا خیلی گسترده نیست. در کشور عراق در حوزه عتبات عالیات و پروژه‌های دولتی حضور داریم و همچنین بخش خصوصی در عراق مراجعاتی برای همکاری در پروژه‌های مختلف داشتند.

وی ادامه داد: همچنین به دو کشور سوریه و ونزوئلا صادرات خدمات فنی و مهندسی داریم به طوریکه در کشور ونزوئلا وارد پروژه ساخت مترو در کاراکاس شدیم و حضور موفق داشتیم. همچنین در پروژه‌های نفتی ونزوئلا حضور داریم ./انتخاب

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید