مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
4 مهر 1402

ماجرای ارسال پیامک اخطار و واریز ۲۴۰ میلیون تومان نهضت ملی مسکن چیست؟

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به ارسال پیامک‌هایی اخطار برای متقاضیان نهضت ملی مسکن برای واریز مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان تا ۲۰ مهرماه، گفت: برخی متقاضیان نهضت ملی مسکن در یکی از پروژه‌های اسلامشهر تهران آورده خود را واریز نکرده‌اند و این پیامک برای این افراد بود، زیرا باعث توقف در پروژه شده است.

حسین جنتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی در مورد ارسال پیامک‌ها به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن برای واریز پول، اظهار کرد: برخی خانوارهایی در طی ۲ سال گذشته واریزی محدودی داشتند و باید پرداختی‌های خود را تکمیل کنند.

وی افزود: این پیامک برای متقاضیان پروژه ۸۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن در اسلامشهر است که اجرای آن از سال ۱۴۰۰ آغاز شده و در این مدت متقاضیان باید میزان آورده خود را تکمیل می‌کردند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اضافه کرد: اما خانوارهایی هستند که تا کنون یک یا دو قسط پرداخت کردند و پروژه آنها هم اکنون به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد رسیده است، ولی هنوز سهم خود را به صورت کامل واریز نکردند که در صورت عدم پرداخت اقساط این پروژه متوقف خواهد شد و این موضوع اجحاف در حق کسانی است که واریزی‌های خود را به صورت کامل و مرتب انجام داده‌اند.

جنتی با بیان اینکه بخشی از مبالغ افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از سوی این نهادها واریز و مردم نگران نباشند، تصریح کرد: متقاضیان پروژه ۸۰۰ واحدی اسلامشهر باید آورده ۲۴۰ میلیون تومانی خود را تکمیل کنند تا در روند اجرای آن اختلالی ایجاد نشود.

به گزارش امروز تصاویر پیامک‌هایی تحت عنوان اخطار حذف از پروژه، به علت عدم واریز آورده اعلامی که منتشر شده بود که در آن آمده بود چنانچه تا تاریخ بیستم مهرماه مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان واریز نمایید، در غیر این صورت از پروژه حذف خواهید شد و این موضوع واکنش‌هایی را در فضای مجازی به همراه داشت.

این پیامک‌ها از سوی اداره کل راه و شهرسازی تهران ارسال شده بود و برای متقاضیانی بود که آورده خود را واریز نکرده بودند./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید