مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
8 مرداد 1402

مارک زاکربرگ: نیمی از کاربران تردز، آن را ترک کرده‌اند

پس از یک هفته پرهیجان که میلیون‌ها نفر در عرض چند ساعت وارد تردز شدند، این شبکه اجتماعی بیش از نیمی از کاربران خود را از دست داده است. مارک زاکربرگ در همین رابطه از کارکنان متا خواسته راه‌هایی را برای حفظ ماندگاری کاربران در این شبکه اجتماعی بیابند.
شفقنا: مالک متا از برنامه خود برای حفظ ماندگاری کاربران در شبکه اجتماعی جدید تردز خبر داد.

به گزارش رویترز، پس از یک هفته پرهیجان که میلیون‌ها نفر در عرض چند ساعت وارد تردز شدند، این شبکه اجتماعی بیش از نیمی از کاربران خود را از دست داده است. مارک زاکربرگ در همین رابطه از کارکنان متا خواسته راه‌هایی را برای حفظ ماندگاری کاربران در این شبکه اجتماعی بیابند.

زاکربرگ گفت: حفظ کاربران در برنامه مبتنی بر متن بهتر از آن چیزی بود که مدیران انتظار داشتند، اگرچه کامل نبود. من این خروج را «عادی» می‌دانم و انتظار دارم با افزودن ویژگی‌های بیشتری به برنامه، از جمله نسخه دسکتاپ و قابلیت جستجو، حفظ آن رشد کند.

کریس کاکس، مدیر ارشد محصول گفت، متا به دنبال افزودن «قلاب‌های نگه‌دارنده» بیشتر برای ترغیب کاربران به بازگشت به برنامه است، مانند «اطمینان از اینکه افرادی که در برنامه اینستاگرام هستند می‌توانند موضوعات مهم را ببینند».

زاکربرگ و کاکس همچنین بر عرضه مدل هوش مصنوعی این شرکت به نام Llama 2 در این ماه تاکید کردند که آن را به‌صورت رایگان برای استفاده تجاری در اختیار هر توسعه‌دهنده‌ای قرار داد که خدماتش کمتر از 700 میلیون کاربر داشت.

زاکربرگ همچنین پیش‌بینی کرد پذیرش انبوه فناوری‌های متاورس در دهه 2030 اتفاق بیافتد./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید