مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
18 فروردین 1403

معاون امنیتی وزارت کشور: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نسبت به پارسال بیش از ۵۰ درصد افزایش داشت / در برخی از شهرها هم شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی بودیم

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور از افزایش ۵۰ درصدی حضور مردم کشور در راهپیمایی امروز خبر داد و گفت: در برخی از شهرهای کشور هم شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی حضور مردم در راهپیمایی بودیم.
 
سیدمجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی امروز گفت: امسال با توجه به اتفاقات اخیر مشاهده کم نظیرترین راهپیمایی در حداقل ۱۰ سال گذشته بودیم.
 
وی ادامه داد: براساس گزارشی که از دستگاه‌های مسئول جمع آوری کردیم میزان حضور مردم در برخی شهرها و مناطق افزایش ۱۰۰ درصدی را داشته است.
میراحمدی تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس در تهران هم براساس این گزارش بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.
 
وی اضافه کرد: در مجموع در سراسر کشور بالای ۵۰ درصد افزایش حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را داشتیم.
 
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور همچنین تاکید کرد: امروز هیچگونه رخداد امنیتی وجود نداشت و راهپیمایی امروز در امنیت کامل برگزار شد.
 
وی اضافه کرد: حتی در سیستان و بلوچستان هم که اخیرا شاهد حوادثی بودیم راهپیمایی به خوبی برگزار شد و در راسک و چابهار هم شاهد برگزاری راهپیمایی پرشور مردم بودیم‌.
 
میراحمدی اظهار داشت: در مجموع در سیستان و بلوچستان هم مشارکت مردم در راهپیمایی روز قدس نسب به سال های گذشته افزایش داشت./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید