مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
10 دی 1402

موافقت سازمان نظام وظیفه با ادامه فعالیت بازیکنان فوتبال مشمول تا پایان فصل کنونی / عمری و سرلک سرباز نشدند

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته بازیکنان مشمول خدمت سربازی تا پایان فصل جاری معاف خواهند بود. محمد عمری، میلاد سرلک، ابولفضل جلالی، امید نورافکن از جمله شاخص‌ترین بازیکنان لیگ برتری هستند که مشمول خدمت سربازی  شده اند.
فارس: معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته بازیکنان مشمول خدمت سربازی تا پایان فصل جاری معاف خواهند بود.
حسین زاهدی معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا  گفت: ابلاغیه( انجام خدمت سربازی بازیکنان تیم های ورزشی ) که درمهر ماه اتفاق افتاد، متوقف شد.
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا افزود: با جلساتی که با وزارت ورزش داشتیم قرار بر این شدکه با فدراسیون و بازیکنان هماهنگی های لازم صورت گیرد.
وی در پایان افزود: هیچ مشکلی برای بازیکنان تا پایان فصل جاری وجود ندارد و این افراد می‌توانند در تیم هایشان ادامه فعالیت داشته باشند.
پیش از این  با توجه به مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر تعلیق خدمت سربازی بازیکنانی که خدمت آنها به دلیل بازی در لیگ برتر تا ۲۸ سالگی یا حضور در تیم ملی تا ۳۰ سالگی معوق شده است، باشگاه‌هایی که برای بازیکنان سرباز خود مجوز موقت دریافت نکرده‌بودند، باید طبق قانون آنها را به خدمت سربازی اعزام می‌کردند. همچنین باشگاه‌هایی که این مجوز را دریافت کرده‌ بودند، حداکثر تا نیم فصل لیگ برتر می‌توانستند از بازیکنان سرباز خود استفاده کنند و پس از آن بازیکنان باید سرباز شده و به خدمت می‌رفتند.
محمد عمری، میلاد سرلک، ابولفضل جلالی، امید نورافکن از جمله شاخص ترین بازیکنان لیگ برتری هستند که مشمول خدمت سربازی  شده اند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید