مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
18 تیر 1402

نام مدیار شجاعی فر، عکاس خوزستانی در لیست 100 عکاس منتخب جهان

نام مدیار شجاعی فر، عکاس خوزستانی در لیست 100 عکاس منتخب جهان
مدیار شجاعی‌فر، عکاس حرفه ای خوزستانی، موفق شد در لیست 100 عکاس منتخب جهان در رویداد «برنامه توسعه دانشجویی کنون» قرار گیرد.

رویداد «برنامه توسعه دانشجویی کنون» در سال 2023 با هدف کشف استعدادهایی از سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا برگزار شده است و طی یک پروسه حرفه ای و سخت گیرانه توسط بهترین ادیتورهای دنیا از مهم ترین رسانه های جهان ، صد نفر از عکاسان و دانشجویان در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا انتخاب شدند تا فرصتی برای گفت و گو با کارشناسان برجسته، شرکت در رویدادهای کلیدی صنعت و ارزیابی حرفه ای کارشان، داشته باشند.

مدیار شجاعی فر، مدرس عکاسی و عکاس خوزستانی ، هم توانست با پروژه بلند مدت خود در مورد ریزگردهای خوزستان، نظر داوران سختگیر و حرفه ای بین المللی را جلب نماید و بعنوان یکی از 100 عکاس منتخب جهان در این رویداد مهم بین المللی انتخاب شود.

در راستای این موفقیت و بعنوان یک امتیاز، شجاعی فر فرصت پیدا خواهد کرد تا سه جلسه گفت و گوی آنلاین با یکی از بهترین ادیتورهای جهان را داشته باشد.

مدیار شجاعی فر، طی سالهای گذشته با دور شدن از رسانه ها، عکاسی را بصورت freelance (به شکل آزاد و برای خودش) دنبال کرده است و علاوه بر تکیه بر تحقیق و پژوهش، بخش زیادی از زمان و تمرکز خود را نیز برای آموزش نسل جدید و هنرجویان در موسسه فرهنگی هنری باغچه در اهواز گذاشته است.

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید