مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
15 شهریور 1401

نتایج چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰خبر داد.

به گزارش گروه علم و آموزش از روابط عمومی سازمان سنجش، علیرضا کریمیان با اعلام این خبر، گفت: کارنامه نتایج آزمون کتبی متقاضیان آزمون مذکور امروز سه شنبه ۱۵ شهریور ماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور منتشر شد. شرکت کنندگان در این آزمون، در صورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه جزء معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت باشند، لازم است برای اقدامات بعدی از ۲۰ شهریور ماه به درگاه اطلاع رسانی دستگاه مربوطه مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۳ هزار داوطلب در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی ( به جز آموزش و پرورش ) شرکت کردند، اظهار داشت: ظرفیت استخدام در این آزمون بیش از ۳۶۰۰ نفر است.

مشاور رییس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموز کشور تاکید کرد: معرفی شدگان برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه پیگیری مراحل بعدی، اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش به نشانی https://dl.sanjesh.org/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=۱۸۴۶ را به دقت مطالعه و مطابق آن اقدام کنند./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید