مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
11 شهریور 1402

هالند بالاتر از مسی مرد سال اروپا شد/ گواردیولا بهترین مربی شد

در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا، مراسم انتخاب بهترین‌های اروپا در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ نیز برگزار شد که ارلینگ هالند توانست بالاتر از لیونل مسی عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال اروپا را از آن خود کند. در بخش نامزدهای بهترین مربی سال اروپا نیز از بین گزینه‌های پپ گواردیولا (منچسترسیتی)، سیمونه اینزاگی (اینترمیلان) و لوچیانو اسپالتی (ناپولی)، نام پپ گواردیولا اعلام شد که با توجه به اینکه او سیتی را به سه گانه تاریخی‌ رسانده بود، انتخابش از قبل متصور بود.
ایرنا: ارلینگ هالند ستاره نروژی و مهاجم تیم فوتبال منچسترسیتی به عنوان بازیکن سال اروپا انتخاب شد.در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا، مراسم انتخاب بهترین‌های اروپا در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ نیز برگزار شد که ارلینگ هالند توانست بالاتر از لیونل مسی عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال اروپا را از آن خود کند.

در بخش نامزدهای بهترین بازیکن مرد سال اروپا، ارلینگ هالند (نروژ – منچسترسیتی)، کوین دی بروینه (بلژیک – منچسترسیتی) و لیونل مسی (آرژانتین – پاری سن ژرمن) حضور داشتند که هالند بالاتر از فوق ستاره آرژانتینی موفق شد عنوان مرد سال اروپا را به خود اختصاص دهد.

در بخش نامزدهای بهترین مربی سال اروپا نیز از بین گزینه‌های پپ گواردیولا (منچسترسیتی)، سیمونه اینزاگی (اینترمیلان) و لوچیانو اسپالتی (ناپولی)، نام پپ گواردیولا اعلام شد که با توجه به اینکه او سیتی را به سه گانه تاریخی‌ رسانده بود، انتخابش از قبل متصور بود.

در بخش زنان نیز آیتانا بونماتی بازیکن تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا به عنوان بهترین اروپا معرفی شدو سارینا ویگمن سرمربی هلندی تیم ملی بانوان انگلیس که نایب قهرمانی جام‌جهانی ۲۰۲۳ بانوان را با این تیم به دست آورده بود بالاتر از سایر نامزدهای این بخش قرار گرفت./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید