مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
30 اردیبهشت 1403

وقوع سانحه برای بالگرد حامل رئیسی و امیرعبداللهیان در آذربایجان شرقی/ مه سنگین تلاش گروه‌های امدادی را با سختی روبرو کرده/ فارس: برخی افراد توانسته اند بعد از وقوع حادثه لحظاتی با آیت الله آل هاشم صحبت کنند؛ در حال حاضر تلفن‌ها در دسترس نیست / وزیر کشور: هوا نامناسب است و ممکن است رسیدن به محل حادثه زمان ببرد / رشیدی کوچی: امیدوارم اخبار واصله درست نباشد / بخشی از اعضای دولت عازم تبریز شدند

برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل رئیسی، رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته اند تماسی با مرکز برقرار کنند و بدین جهت امیدواری برای پایان این حادثه بدون تلفات جانی افزایش یافته است.

برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل رئیسی، رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. 

به گزارش «انتخاب»؛ با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته اند تماسی با مرکز برقرار کنند و بدین جهت امیدواری برای پایان این حادثه بدون تلفات جانی افزایش یافته است. 

در این کاروان، ۳ هلیکوپتر حضور داشته اند که دو هلیکوپتر که برخی وزرا و مسولان در آن حضور داشته اند سالم به مقصد رسیده اند. 

شنیده شده است آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز و آقای امیرعبداللهیان وزیر خارجه نیز در هلیکوپتر حامل رییس جمهور حضور داشتند.

 تلاش تیم های امدادی برای رسیدن به محل سانحه ادامه دارد

صداوسیما گزارش داده تلاش تیم های امدادی برای رسیدن به محل سانحه ادامه دارد.

اخبار تایید نشده از وقوع سانحه برای هلیکوپتر حامل رئیسی در جلفا

صداوسیما در خبری نوشت: اخبار تایید نشده از وقوع سانحه برای هلیکوپتر حامل رئیس جمهور در منطقه جلفا حکایت دارد

فرود سخت برای هلی‌کوپتر حامل رئیس‌جمهور و همراهان؟

صداوسیما نوشت: خبرهای اولیه حاکی از سانحه فرود سخت برای هلیکوپتر حامل رئیس جمهور است .

به دلیل فضای مه آلود منطقه، هنوز وضعیت بالگرد مشخص نیست

طبق گزارش خبرگزاری تسنیم، نیروهای امدادی هلال احمر و نیروهای کمکی نظامی و انتظامی از همان ابتدای گزارش سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، عملیات گسترده ای برای یافتن این بالگرد آغاز کرده‌اند. 

افراد محلی میگویند که به دلیل فضای مه آلود منقه، هنوز وضعیت بالگرد مشخص نیست. 

استاندار آذربایجان شرقی، آیت الله آل هاشم و امیر عبداللهیان نیز در بالگرد حامل رئیس جمهور‌ حضور داشته‌اند. 

با توجه به تماس تلفنی یکی از همراهان رئیس جمهور با مرکز که پس از سانحه صورت گرفته، امیدهای فراوانی برای پایان بدون تلفات جانی این واقعه وجود دارد. 

آقایان محرابیان و‌ بذرپاش، وزرای نیرو و راه که در بالگردهای دیگر حضور داشته اند، سالم به مقصد رسیده‌اند. 

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی : از ۳ بالگرد یک بالگرد در نزدیکی ورزقان سقوط کرده است

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی درباره خبر سقط بالگردی که گفته می‌شود رئیس دولت هم در آن بوده است، گفت: «من هنوز به محل حادثه نرسیده‌ام و از جزییات حادثه اطلاعی ندارم».

به گزارش شرق، ذاکری با بیان اینکه محل حادثه نزدیکی ورزقان است، ادامه داد: «۳ بالگرد بوده که ۲ تای آن به سلامت به زمین نشسته و یکی از آن‌ها سقوط کرده است». 

او با تاکید به اینکه هنوز در مسیر رسیدن به محل حادثه است، گفت: «با توجه به اینکه هنوز به محل حادثه نرسیده ام، از عتعداد و مشخصات مصدومان احتمالی و علت و ابعاد دقیق حادثه اطلاعی ندارم».

ایرنا: ورزقان، محل «فرود سخت» بالگرد حامل رئیس جمهور 

طبق نوشته ایرنا ، بالگرد حامل رئیس جمهور در منطقه عمومی ورزقان دچار سانحه «فرود سخت» شده است.

رئیسی، آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد بوده است.

گروه‌های امدادی در مسیر اعزام به محل سانحه هستند.

فارس: برخی افراد توانسته اند بعد از وقوع حادثه لحظاتی با آیت الله آل هاشم صحبت کنند

فارس نوشت: برخی افراد توانسته اند بعد از وقوع حادثه لحظاتی با آیت الله آل هاشم صحبت کنند اما در حال حاضر تلفن ها در دسترس نیست.

رئیس جمهور، آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد بوده است.

اولین واکنش ۲ نماینده آذربایجان شرقی به وقوع حادثه برای بالگرد ابراهیم رئیسی / علیرضابیگی: هلال احمر به دنبال هلی کوپتر زمین خورده است

علیرضابیگی نماینده مجلس گفتاز جزئیات حادثه اطلاعی ندارم. دوستان هلال‌احمر که به منطقه می‌رفتند به من اعلام دادند که این اتفاق افتاده است و ما به دنبال هلی‌کوپتر زمین خورده هستیم. دقیقا نمی توانم بگویم که حادثه ای برای بالگرد حامل رئیس دولت سیزدهم رخ داده است.

همچنین یکی دیگر از نمایندگان استان آذربایجان شرقی، که خواست نامش فاش نشود، بیان کرد: «گویا حادثه برای بالگرد آقای رئیسی بوده است، اطلاعات دقیقی ندارم.»

اعزام پهپادها و تیم‌های امدادی هلال احمر به محل حادثه برای بالگرد کاروان همراه رئیس جمهور

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از اعزام پهپادها و تیم‌های امدادی هلال احمر به محل حادثه برای بالگرد کاروان همراه رئیس جمهور خبر داد.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: محل وقوع حادثه در محدوده کلیبر و ورزقان بوده است.

وی افزود: گزارش‌ها حاکی از وقوع حادثه است و باید تیم‌ها در محل حاضر شوند تا بررسی‌ها در این خصوص انجام شود.

 صابرین نیوز: هلی‌کوپتر حامل رئیسی هنوز پیدا نشده

 صابرین نیوز نوشت: هلی‌کوپتر حامل ابراهیم رئیسی هنوز پیدا نشده و اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

سانحه برای هلی‌کوپتر رئیس‌جمهور در «جنگل دیزمار»

خبرگزاری ایرنا در خبری تکمیلی از وقوع سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور ایران در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی خبر داده است.

وزیر کشور:  هوا نامناسب است و ممکن است رسیدن به محل حادثه زمان ببرد

وزیر کشور با بیان اینکه گروه‌های امدادی هنوز به محل حادثه نرسیده‌اند می گوید که هوا نامناسب است و ممکن است رسیدن به محل حادثه زمان ببرد.

وی افزود: منطقه پیچیده است و ارتباطات سخت است و منتظر رسیدن نیرو های امدادی به منطقه هستیم تا نتیجه را اعلام کنیم.

رشیدی کوچی، نماینده مجلس: امیدوارم اخبار واصله درست نباشد…

رشیدی کوچی، نماینده مجلس در خصوص سانحه برای بالگرد رئیسی نوشت: امیدوارم اخبار واصله درست نباشد و به زودی خبر سلامتی رییس جمهور ایران را بشنویم. دعا میکنیم.

اعزام پهپاد‌های هلال احمر به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور

بابک محمودی؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به خبر منتشر شده مبنی بر وقوع سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهور و همراهان در محدوده کلیبر و ورزقان اظهار کرد: پهپادهای امدادی هلال احمر به محل سانحه اعزام شده‌اند.

گزارش میدانی خبرگزاری فارس از عملیات جست‌وجو در ورزقان: جستجو تیم‌های امدادی در حوالی معدن مس سنگون ادامه دارد / دید افقی کمتر از ۵ متر است

فارس نوشت: گروه‌های امدادی و جست‌وجوگر درحال تلاش برای یافتن هلی‌کوپتر حامل رئیس‌جمهور هستند.

خبرنگار فارس که همراه یکی از این گروه‌هاست مشاهدات خود را این‌گونه روایت می‌کند: جستجو تیم‌های امدادی در حوالی معدن مس سنگون ادامه دارد.

مه در منطقه بسیار شدید و غلیظ است و دید افقی کمتر از 5 متر است.

باران نیز در منطقه در حال باریدن است.

منطقۀ مورد جست‌وجو کوهستانی و جنگلی است و همین مسئله سرعت عملیات جست‌وجو را کند کرده است.

بخشی از اعضای دولت عازم تبریز شدند

سخنگوی دولت در توئیتی نوشت: جلسه امروز هیات دولت برگزار و ضمن تصمیم گیری در خصوص موضوعات روز، آخرین گزارش‌ها از سانحه اخیر ارائه شد. معاون اجرایی نیز به همراه بخشی از اعضای دولت عازم تبریز شدند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید