مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
29 مرداد 1402

ووشوی قهرمانی آسیا؛ ثنا پناهی و زهرا بت‌شکن به مدال طلا رسیدند

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، یازدهمین دوره مسابقات ووشو جوانان و رده‌های سنی قهرمانی آسیا از صبح روز پنجشنبه ۲۶ مردادماه به صورت رسمی در ماکائو آغاز شد.

بر همین اساس و در چهارمین و آخرین روز این پیکارها، صبح امروز (یکشنبه ۲۹ مردادماه ۱۴۰۲) رقابت‌های تالو پیگیری شد که ثنا پناهی نماینده کشورمان در فرم نن گوئن به مدال طلا دست یافت. در این فرم نمایندگان مالزی و ماکائو به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.

ثنا پناهی پیش از این در فرم نان‌چوان به مقام دوم دست یافته و صاحب گردن آویز نقره شده بود.

همچنین نرگس شهبازی که پیش‌تر نخستین مدال طلای کاروان کشورمان را کسب کرده بود، امروز در فرم چیانگ‌شو به مصاف حریفان خود رفت و در جایگاه چهارم ایستاد و موفق به کسب مدال نشد.

تیم ملی کشورمان تنها با ۱۴ ورزشکار و در کیفی‌ترین حالت ممکن در این پیکارها حضور یافته است.

تا پیش از برگزاری این مدال، زهرا بت‌شکن در فرم نان چوان به مدال طلا، دیانا رحیمی در وزن ۶۰- کیلوگرم ساندا دختران به مدال طلا، امیرحسام محمدی در وزن ۴۵- کیلوگرم بخش پسران به مدال طلا، نرگس شهبازی در فرم چانگ چوان به مدال طلا، ثنا پناهی در نانچوان به مدال نقره، سامیار صادقی در فرم چیانگ شو به مدال نقره، ستایش براتی در وزن ۵۶- کیلوگرم ساندا دختران به مدال برنز و روژان فتاحی در وزن ۵۲- کیلوگرم دختران به مدال برنز دست یافته بودند.

 زهرا بت شکن طلا گرفت

زهرا بت شکن هم به مدال طلا پیکارهای بخش تالو مسابقات ووشو قهرمانی جوانان آسیا دست یافته بود.

صبح امروز (یکشنبه ۲۹ مردادماه ۱۴۰۲) رقابت‌های تالو پیگیری شد. برهمین اساس، زهرا بت‌شکن نماینده کشورمان موفق شد در فرم نان چوان به مدال طلا دست یابد.

در این فرم نمایندگان ماکائو و هنگ‌کنگ دوم و سوم شدند./انتخاب

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید