مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
4 شهریور 1402

پافشاری خوزستانی‌ها به واگذار نکردن امتیاز مناطق نفت خیز در لیگ یک فوتبال

نماینده خوزستان در مجلس شورای اسلامی به عدم خروج امتیاز تیم فوتبال مناطق نفت خیز جنوب در لیگ دسته یک کشور از استان، تاکید کرد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران فصل گذشته در رقابت‌های لیگ دسته دو کشور به مقام قهرمانی رسید و مجوز حضور در لیگ یک کشور را به دست آورد. برخلاف این که گفته می شود این تیم متعلق به گچساران است و بازی های این تیم نیز در گچساران برگزار خواهد شد اما رییس هیات فوتبال خوزستان مدتی پیش این موضوع را رد و عنوان کرد، این سهمیه متعلق به استان بوده و معاوضه آن بین مناطق نفت خیز جنوب و نفت و گاز گچساران به صورت موقتی انجام شده بود. طالقانی همچنین عنوان کرد”تیم مناطق نفت‌خیز جنوب (نفت اهواز) سهمیه فوتبال خوزستان است و من به عنوان متولی فوتبال استان یک قدم عقب نخواهم نشست. نمی گذاریم امتیاز نفت اهواز را در لیگ یک به تاراج ببرند و این تیم نباید از استان خارج شود، زیرا سهمیه و زحمت فوتبال استان خوزستان است.”

باتوجه به این که تیم نفت و گاز گچساران در حال آماده سازی برای حضور در لیگ یک است و این رقابت ها نیز ۱۱ شهریورماه آغاز خواهد شد، این بار محمد مولوی یکی از نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان گوشزد کرد که نمایندگان و نیز هیات فوتبال استان و اداره کل ورزش خوزستان مخالف عدم واگذاری امتیاز این تیم هستند.

مولوی در نامه خود نوشته است:

“به پیوست نامه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان مبنی بر عدم واگذاری امتیاز تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در لیگ دسته اول کشور به سایر استان ها بدون رعایت ضوابط و دستورالعملِ انتقال امتیاز، دستورات لازم صادر شود.

با عنایت به مخالفت صریح هیات فوتبال خوزستان با واگذاری تیم مذکور، خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به عدم واگذاری امتیاز تیم فوتبال مذکور اقدام لازم را مبذول فرمایید.”/ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید