مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
24 فروردین 1402

پلمب یک باشگاه ورزشی در رشت بخاطر حجاب

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد: یک باشگاه ورزشی به دلیل رعایت نکردن موازین شرعی و شئونات اسلامی در رشت پلمب شد. این مجموعه که یکی از باشگاه‌های معروف در آموزش رشته‌ها رزمی و ایروبیک در استان گیلان و شهرستان رشت بود، به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی از سوی ورزشکاران و مراجعه کنندگان پلمب و بسته شد.
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد: یک باشگاه ورزشی به دلیل رعایت نکردن موازین شرعی و شئونات اسلامی در رشت پلمب شد.

این مجموعه که یکی از باشگاه‌های معروف در آموزش رشته‌ها رزمی و ایروبیک در استان گیلان و شهرستان رشت بود، به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی از سوی ورزشکاران و مراجعه کنندگان پلمب و بسته شد.
بر این اساس، پس از مشاهده حضور برخی از افراد و ورزشکاران بدحجاب در این باشگاه، تیم بازرسی عفاف و حجاب به محل این باشگاه اعزام و سپس این مورد با اماکن در میان گذاشته شد و از سوی اداره اماکن این باشگاه ورزشی پلمب شد.
بنا به همین گزارش، تشکیل تیم‌های بازرسی عفاف و حجاب در تمامی شهرستان‌ها با محوریت و مسئولیت روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های گیلان نیز آغاز شده و همچنین مسئولان اماکن ورزشی دولتی و خصوصی گیلان موظف هستند بنر‌های یک شکل طراحی شده عفاف و حجاب از سوی روابط عمومی اداره کل را در ورودی اماکن خود نصب کرده و به تمامی علاقمندان به ورزش، رعایت حجاب و عفاف را متذکر شوند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید