مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
12 آذر 1402

پنتاگون: چند موشک و پهپاد از خاک یمن به ناو آمریکایی در دریای سرخ حمله کردند / اسکای نیوز: به دو کشتی که احتمالا اسرائیلی هستند هم حمله شده

یک مسئول وابسته به وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) ادعا کرد که چند موشک و پهپاد از خاک یمن به سمت ناوشکن آمریکایی ناو رزمی «یو اس اس کارنی» و چند کشتی تجاری در دریای سرخ شلیک شد. شبکه خبری اسکای نیوز به نقل از منابع وابسته به اسرائیلی اعلام کرد که نیرو‌های مسلح یمن به دو کشتی که احتمالا اسرائیلی هستند، حمله کردند.

ایسنا: یک مقام آمریکایی اعلام کرد که ناو رزمی «یو اس اس کارنی» و چند کشتی در دریای سرخ هدف حمله موشکی و پهپادی یمنی‌ها قرار گرفته‌ است.

یک مسئول وابسته به وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) ادعا کرد که چند موشک و پهپاد از خاک یمن به سمت ناوشکن آمریکایی ناو رزمی «یو اس اس کارنی» و چند کشتی تجاری در دریای سرخ شلیک شد.

الجزیره به نقل از منابع وابسته به دریانوردی ارتش یمن گزارش داد، یکی از کشتی‌هایی اسرائیلی توسط نیروهای مسلح در دریای سرخ هدف قرار گرفت‌.

همچنین خبرگزاری رویترز گزارش داد که یک کشتی کانتینری در سواحل بندر حدیده یمن هدف حمله یک پهپاد قرار گرفت.

شبکه خبری اسکای نیوز به نقل از منابع وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای مسلح یمن به دو کشتی که احتمالا اسرائیلی هستند، حمله کردند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید