مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
31 شهریور 1400

پیام دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استان خوزستان، در خصوص فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

دکتر علی سلیمانی؛ دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خوزستان با صدور پیامی این حماسه تاریخی را ارج نهاد. 

در این پیام آمده است:

گذشت زمان نمی تواند یاد شهیدان عزیز ما را از خاطر ملت ایران بزداید. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

دفاع مقدس؛ حکایت ماندگار دلاوری شهدا و شاهدانی است که با خون و جان خود، سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته‌اند.

و امروز در هفته حماسه بزرگ دفاع مقدس قرار داریم؛ حماسه ای که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، و مثل نگینی بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می ‌درخشد.

سی و یکم شهریورماه، آغازین روز این هفته پر افتخار تاریخ کشورمان، یادآور پایداری، استقامت، ایثار و رشادت ‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران ایران اسلامی است، دلاورمردانی که قله‌هاى سربلند حماسه و استقامت را در دفاع از میهن عزیزمان، طی طریق نمودند و هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نام و یاد بنیانگذار کبیر انقلاب، این ایام غرور آفرین را محضر مبارک رهبر معظم انقلاب، خانواده های معظم شهدا و جانبازان، ایثارگران و تمامی رزمندگان هشت سال دفاع پرافتخار تبریک و تهنیت عرض نموده؛ تندرستی و کامیابی روز افزون همه ی خدمتگزاران به این مرز و بوم را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

 

علی سلیمانی

دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استان خوزستان

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید