مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
1 اردیبهشت 1403

کانال ۱۳ اسرائیل: در جریان سفر وزیر خارجه آلمان به اسرائیل مشاجره نسبتا شدیدی بین او و نتانیاهو رخ داده

بنا بر گزارش شبکه اسرائیلی “کانال ۱۳”، در جریان سفر آنالنا بربوک، وزیر امور خارجه آلمان به اسرائیل مشاجره نسبتا شدیدی بین او و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیراسرائیل پشت در‌های بسته رخ داده است. گفته شده است که مشاجره بین این دو سیاستمدار در جریان مشاهده تصاویر ویدیویی که حاکی از شرایط فعلی زندگی در نوار غزه بوده و توسط نتانیاهو نشان داده شده است، صورت گرفته است.

دویچه وله: بنا بر گزارش شبکه اسرائیلی “کانال ۱۳”، در جریان سفر آنالنا بربوک، وزیر امور خارجه آلمان به اسرائیل مشاجره نسبتا شدیدی بین او و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیراسرائیل پشت درهای بسته رخ داده است.

گفته شده است که مشاجره بین این دو سیاستمدار در جریان مشاهده تصاویر ویدیویی که حاکی از شرایط فعلی زندگی در نوار غزه بوده و توسط نتانیاهو نشان داده شده است، صورت گرفته است.

ظاهرا نخست وزیراسرائیل  قصد داشته است از طریق محتوای تصاویر ویدیویی مزبور نشان دهد که در حال حاضر مواد غذایی به مقدار کافی در بازارهای نوار غزه موجود است.

سپس بربوک ظاهرا در واکنش به آن، به گرسنگی مردم در نوار غزه اشاره کرده و به نتانیاهو گفته است می‌تواند تصاویر مربوط به کودکان گرسنه را از طریق گوشی تلفن همراه خود، به نتانیاهو نشان دهد.

گویا وزیر خارجه آلمان همچنین به نتانیاهو گفته است که این تصاویر را به دلیل عدم مطابقت با واقعیت‌ها در نوار غزه، به او نشان ندهد.

گفته شده است که پس از آن، نتانیاهو نیز به نوبه خود با صدای بلند پاسخ داده است: «این عکس‌ها واقعی هستند و اسرائیل مانند نازی‌ها واقعیت  اختراعی نشان نمی‌دهد. ما مثل نازی‌ها نیستیم.»/انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید