مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
17 اردیبهشت 1403

کمک‌های مالی سنگین زاکانی به برخی افراد / عضو شورای شهر: این پول ها از جیب شهردار محترم نیست، بلکه از جیب مردم تهران است

مدتی است لیستی از کمک‌های شهرداری به برخی از مدیرانش برای ودیعه مسکن منتشر شده است. شهرداری تاکنون واکنش رسمی به این لیست نداشته، اما یکی از اعضای شورای شهر تهران سال گذشته درخواست کرده بود این کمک‌ها دست‌کم برای اعضای شورا شفاف باشد. او ادامه می‌دهد:‌در ۱۶ مهر ماه سال گذشته گزارشی در خصوص کمک‌های ودیعه مسکن به دست من رسید که برای صحت‌سنجی آن از شهرداری درخواست کردم لیست این کمک‌ها را به من ارائه کنند که این طور نشد. این کمک‌ها از جبیب شهردار محترم نیست، بلکه از جیب شهرداری و مردم تهران است و باید برای نظارت در اختیار اعضای شورای شهر قرار گیرد.

اکوایران: مدتی است لیستی از کمک‌های شهرداری به برخی از مدیرانش برای ودیعه مسکن منتشر شده است. شهرداری تاکنون واکنش رسمی به این لیست نداشته، اما یکی از اعضای شورای شهر تهران سال گذشته درخواست کرده بود این کمک‌ها دست‌کم برای اعضای شورا شفاف باشد.

مهدی اقراریان، رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران به این سوال پاسخ می‌دهد که چرا اطلاعاتی که اعضای شورای شهر درخواست می‌کنند به آنها داده نمی‌شود، اما توسط فعالان رسانه‌ای به طور غیررسمی افشا می‌شود. او به اکوایران می‌گوید متاسفانه به نظر می‌رسد برخی از اعضای منتقد را محرم نمی‌دانند.

او ادامه می‌دهد :‌در ۱۶ مهر ماه سال گذشته گزارشی در خصوص کمک‌های ودیعه مسکن به دست من رسید که برای صحت‌سنجی آن از شهرداری درخواست کردم لیست این کمک‌ها را به من ارائه کنند که این طور نشد. این کمک‌ها از جبیب شهردار محترم نیست، بلکه از جیب شهرداری و مردم تهران است و باید برای نظارت در اختیار اعضای شورای شهر قرار گیرد./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید